ФрілансериIana Fil

Шалена креативність, творчій підхід до поставленої задачі, здатність до самокритики.
Ви замовник? Запропонуйте Iana роботу над вашим черговим проєктом. Фрілансер? Зареєструйте профіль і почніть заробляти прямо зараз.

Україна Луцьк, Україна
10 місяців 14 днів тому
Вільний для роботи вільний для роботи
на сервісі 2 роки

  • дизайн інтерь´єрів
  • переклад з польської
Фрілансер Iana F. — Україна, Луцьк. Спеціалізація — Дизайн інтер’єрів, Переклад текстів
12

Спеціалізація

Дизайн інтер’єрів
1739 місце з 1838
Переклад текстів
6213 місце з 6965
Загальний рейтинг 3
  160626 місце з 268222

Резюме

В 2009 році закінчила курс в ,,CENTRUM NAUCZANIA JĘZYKA  POLSKIEGO DLA CUDZOZIEMCÓW”  в рамах ради Європи за інтеграцією іноземців. По закінченню здобула свідоцтво рівня  В1.

 


Являюсь впевненим користувачем ПК. В 2010 році здобула європейський сертифікат ,,ECDL European Computer Driving Licence” від Microsoft у Варшаві, а також сертифікат з відзнакою ,,Microsoft GOLD CERTIFIED” з    ,,Networking Infrastructure Solutions, Microsoft Business  Solutions, Learning Solutions, Unified Communication Solutions”.

 

Вправно володію такими програмами як: Microsoft Word, Exel, PowerPoint, а також знайома з графічними програмами, такими як: Ad Archikad, Ad Ilustrator, Ad in Desing, Ad Photoshop, CorelDrawe, pConPlaner, SketchUp.

 

В 2011 році закінчила ,,Business School” в Варшаві, факультет реклами і мультимедії, спеціалізація: технік з організації реклами, менеджер піару(PABLIC RELATIONS), фотограф реклами. Вивчала такі предмети як: економіка, макроекономіка, маркетинг, організація підприємства, елементи товарознавства, поліграфія, комп’ютерна графіка, англійська мова.

 

Проходила стажування в видавництві довідника ,,Панорама Бізнесу Луцьку в 2011 році. Займала посаду менеджера з реклами, працювала з набутою базою клієнтів, та займалася розширенням бази потенційних клієнтів.

В 2012 році працювала в компанії ,,ALLBIZZ Україна промислова”у Луцьку, на посаді менеджера з реклами, займалась розміщенням реклами на даному інтернет ресурсі, проводила презентації потенційним клієнтам, ознайомлювала їх з даними послугами інтернет ресурсу.


В 2012 році розпочала навчання в „Polsko Japońska Akademija Technik Komputerowych”у Варшаві факультет архітектури, спеціальність дизайн інтер’єру. Вивчала такі профільні предмети, як :реалізація технічна, комунікація візуальна, проектування архітектури з елементами ергономікі і конструкції, проектування меблів, 3D графіка. Маю досвіт створення проектів інтер’єрів житлових приміщень, розробка дизайн проектів меблів.

 

Не можу не зазначити свій міжнародний досвід, який здобула в Естонській компанії ,,TRAS”, займала посаду заступника директора філіалу у Варшаві. В мої обов'язки входило залучення нових компаньйонів по бізнесу, проведення конференцій, презентацій, створення бізнес плану, залучення потенційних клієнтів.

 

Мета: Здобути новий досвіт для підвищення професійного рівня, та для свого особистого      розвитку.

Особисті якості: Здатність до швидкого, самостійного  прийняття рішень. Творчий підхід до пошуку способів виконання поставлених завдань. Впевненість в собі і в поставлених перед собою задач. Здатність до самокритики. Організаційність, наполегливість, вміння працювати на результат.

Навички та вміння