Максим В.

ФрілансериМаксим Вінтонів

Україна Чернівці, Україна
1 рік тому
Вільний для роботи Вільний для роботи
на сервісі 1 рік

Спеціалізація

Архітектурні проекти
1141 місце з 2139
Набір текстів 1
3561 місце з 6157
Позиція в загальному рейтингу 6
  68337 місце з 251542

Резюме

Професія архітектора знайшла мене сама. Маючи хист до різних видів образотворчого мистецтва я навчався в художній школі. Освіту по спеціальності здобував у Чернівцях та Львові. Працюючи архітектором у Львові я здобув досвід, як у проектуванні так і в організації будівництва. За допомогою знань, здобутих проектуючи об'єкти різноманітної складності, намагаюся втілювати задумані ідеї замовника, опираючись на існуючі нормативні документи. Для мене безперечно важливим залишається те, чи замовники задоволені кінцевим результатом моєї роботи, тому я прислухаюсь до всіх важливих зауважень з їхнього боку.

       В сучасному проектуванні важливо цікавитися закордонним досвідом, звертаючи увагу на новітні технології зведення будівель і застосування відповідних механізмів і будівельних матеріалів.

На даний час я співпрацюю із земельними службами і замовник отримує максимум інформації щодо виготовлення документів на будівництво в комплексі.

      Працюю в програмах: Autocad, Artlantis, Photoshop.

Навички та вміння

Портфоліо

архітектор

Архітектурні проекти Архітектурні проекти


Проектування житлових, господарських, громадських будівель. 3D моделювання і креслення, візуалізація в програмі Autocad, Artlantis. Обробка фотографій в програмі Photoshop.  3  0
 

Активність

  Останні ставки 1
визуализация фасада и моделирование здания

Контактна інформація

Перегляд контактної інформації доступний тільки зареєстрованим користувачам.

Поділитися посиланням на профіль