Володимир Коровяков

Запропонуйте Володимиру роботу над вашим наступним проєктом або зареєструйте профіль фрилансера та починайте заробляти просто зараз.

Україна Суми, Україна
22 години 26 хвилин тому
Вільний для роботи вільний для роботи
вік 18 років
на сервісі 21 день 20 годин

Рейтинг

Успішних проєктів
Немає даний
Середня оцінка
Немає даний
Рейтинг
276
Англійська мова
HTML та CSS верстання 1

Перевірені дані

Перегляд інформації про верифікацію доступний лише зареєстрованим користувачам.

Резюме

Привіт! Мене звати Володимир Коровяков. Я перекладач з англійської мови і Front-end розробник! Маю великий досвід перекладу текстів,  і усного мовлення (зокрема відео та live-конференцій) в сфері медицини. Також займаюсь  розробкою веб-сайтів (переважно Landing pages та корпоративних сайтів). Маю за плечима повну загальну середню освіту у ліцеї та низку освітніх курсів та програм, зокрема CampExcite, Flex, курс верстальника від UDEMY та інші. Буду радий допомогти кожному! 

Навички та вміння

Послуги

Переклади

Портфоліо

Розробка вебсайту за макетом

HTML та CSS верстання

Розробка вебсайту з використанням HTML5, CSS3, JavaScript, SCSS, Git, Gulp, Node.js та інших технологій. Сайт містить інтерактивні блоки (слайдери, меню, таби) а також форми. Повністю адаптований під планшетну і мобілну версії. Переходьте за посиланням і дивіться! За додатковою інформацією звертайтесь у повідомленнях))

Розробка вебсайту за макетом

HTML та CSS верстання

Розробка сайту за макетом будь-якої складності з використанням технології flex-box, CSS Grid, БЕМ(блок-елемент-модифікатор) та інших. Адаптація проекту під різні розміри екрану (мобільна і планшетна версія), а також інтерактивне меню і невеличкі анімаціїї. Роботу можна переглянути за посиланням. Строки виконання і вартість залежить від складності проекту. Буду радий допомогти з переробленням якихось певних елементів, або додаванням нових! Пишіть, домовимось))

300 UAHПереклад коротенької відео конференції з медицини

Англійська мова

Виконав переклад невеличкої відеоконференції українського лікаря Ігора Богдановича Гордійчука і лікаря з Даніїї Майкла Строма. Переглянути роботу можна за посиланням (Переклад 22-02-16). Термін виконання даного проекту 1 день (в роботу входило: перекладб, дубляж, монтаж). Вартість проекту склала 300грн (20грн/хв *15хв).
P.S. неодноразово перекладав наших міжнародних колег у тому числі й у форматі онлайн бесіди, тому маю ще й досвід послідовного усного перекладу з англійської на українську і навпаки.

1400 UAHПереклад Відео для Мед. Клініки

Англійська мова

Виконав переклад відеовебінару компанії STORZ Medical на тему "Практичне застосування ударно-хвильової терапії та УЗД (сонографії) у лікуванні верхніх кінцівок". Завдання проекту:
1. Переклад вебінару з англійської на російську мову
2. Дубляж російською мовою
3. Відеомонтаж (накладання дубляжу).
Із завданням впорався за 5 днів. Вартість проекту склала 1400 грн (20грн/хв *70хв). Переглянути роботу можна за вказаним посиланням. Назва роботи Переклад (російською) 27-04-2021 Також наявне відео мовою оригіналу (англ.) для порівняння. Дякую за увагу!