Фрилансерилариса белла

лариса давно не була на сервісі. Але на Freelancehunt також працюють 115 фрилансерів у категорії Ландшафтний дизайн, які професійно та вчасно виконають проєкт будь-якої складності.

Україна Ужгород, Україна
2 роки тому
Вільний для роботи вільний для роботи
вік 31 рік
на сервісі 2 роки

  • Бути чесним

Рейтинг

Успішних проєктів
Немає даний
Середня оцінка
Немає даний
Рейтинг
89

Резюме

Написання текстів,статі,новини і тд.

Навички та вміння

Портфоліо

80 ₴Повод научиться бдительности

Копірайтинг

Повод научиться бдительности
Бдительность как качество личности-склона быть начеку , не дать застигнуть себя врасплох, проявлять неослабую крайнюю внимательность и неосторожность
В вашей ситуации важнее думать не о том ,как поверить в людей. Это будеть похоже на вопрос : “Как вернуть веру в грабли , которые меня стукнули?” Первоочередный вопрос –как жить дальше, чтобы такое больше не повтрялось. Мне кажется , вам стоит улучшить свои знания ,необходимые предпринимателям. Ведь грамотныей бизнесмен не подпишет бумаг, которые подвергнут его потенциальной опасности, что у него отберут дело и деньги! Если у вас нет сильной жилки и юридической подкованности ,и вам требуются более денежные и грамотные соучредители-то риск ,что вас опять оставят ”у разбитого корыта “ , будет сохранятся. Тогда стоит занятся чем-то другим. У наемного работника гораздо меньше таких глобальных рисков. Разве что недобросовестность работодателей. Но теперь –то вы будете внимательны , правда? Когда –нибудь вы сможете сказать тому человеку ”спасибо” что он научил вас бдительности в деловых отношениях…

Поради для сучасних батьків убезпечити дитину

Копірайтинг

Поради для сучасних батьків убезпечити дитину
Якими діти народжуються ,це не від кого не залежить, але щоб вони пішли правильним шляхом залежить від нас самих. Виховання дітей пов язане з тривогою про них.У наш час часто можна почути в новинах про те як поводяться з дітьми.
Сучасна сім я все більше стає головною ланкою у вихованні їхньої дитини. Вона має забезпечити її матеріально та педагогічно .
У житті всіх батьків буває такий момент коли діти починають ставати несподівані та зовсім недитячі запитання. Найчастіше це буває від 5 до 10 років, коли дітлахів хвилюють серйозні теми: стосунки, гроші , справедливість добро і зло. Уникати рішення –не вихід , саме в цьому віці закладаються основи світогляду дитини, що в подальшому впливає на розвиток. Не варто обманювати дитину.Це може стати причиною недовіри до вас, рано чи пізно все одно вона дізнаються правду.
Важливо будьте чесними ,говоріть правду. Дітки у віці 5-10 років інформацію сприймають особливо чуттєво та буквально.Коли ми говоримо неправду дитина зрозуміє і залишиться незадоволеною і вона знову повернеться до цього питання.
Враховуйте вік і почуття дитини ,є багато складних тем, які можуть вразити її. Обговорюйте складні теми , не кажіть Спробуйте пояснити їй так ,щоб вона зрозуміла. В іншому випадку дитина заповнить пусте місце фантазіями.
Найпоширеніше дитяче питання.Як я з явився на світ? Приклади відповідей на них ,які допоможуть батькам. Коли чоловік та жінка люблять один одного вони обнімаються і цілуються. Потім тато дає мамі свою клітинку ,яка з єднується з маминою ,і в її животі з являється дитина. Вона спочатку крихітна, але потім вона росте,їй стає тісненько в животику у мами , і вона з являється на світ.
Пам ятайте дорогі батьки ,якщо ваша дитина поставила вам запитання це означає що вона готова почути відповідь на нього. Не ігноруйте свою дитину говоріть з ним прямо і чесно.

 

Активність

  Останні ставки 2
Наборщик текста
5000 ₴
Уникальный текст
100 ₴