Роман М.

ФрілансериРоман Максимов

Україна Кривий Ріг, Україна
1 рік тому
Вільний для роботи Вільний для роботи
вік 28 років
на сервісі 1 рік

Спеціалізація

Юридичні послуги
412 місце з 780
Позиція в загальному рейтингу 6
  65743 місце з 244680

Резюме

Професійна юридична (правова) допомога для Вас у найкоротші строки

Якісні юридичні послуги для фізичних та юридичних осіб, які цінують свій час та кошти.

Ми помітили, що коли в бізнесі, роботі та особистому житті все складається здавалося б добре, підприємство, громадянин, Ви, натикаєтесь на ряд юридичних питань, які на початку їх виникнення здаються дріб’язковими, легкими для вирішення та такими, що не потребують Вашого захисту шляхом застосування спеціальних знань, та можуть бути вирішенні за допомогою пошукової системи Google, поради друзів, без нашої Вам допомоги.

Однак, як засвідчує практика, на ряду з повсякденними життєвими питаннями, вирішення юридичних питань стає все складнішим та в 99.00% випадків більш збитковим, емоційно навантаженим, а іноді і неможливим, зважаючи на строки встановленні законодавством для їх вирішення (наприклад, для захисту деяких Ваших порушених прав та інтересів законодавством передбачено лише 10 діб).

Отже, з метою збереження Вашого особистого часу, коштів, емоційної рівноваги та вирішення Вашої юридичної проблеми телефонуй зараз за телефонами 0987327522, 0990078809. Не втрачай часу, кількість осіб з якими ми одночасно співпрацюємо обмежена. Телефонуй - 0987327522, 0990078809.

    

     Наші послуги:

- усна та письмова особиста юридична консультація;

- юридична консультація онлайн (телефон, skype, viber, email, vk, fb);

- складання скарг, заяв, звернень до органів державної влади та правоохоронних органів;

- складання претензій;

- складання процесуальних документів до суду (позовів, заяв,апеляційних та касаційних скарг, заперечень на позови,апеляційні та касаційні скарги, заяв про перегляд судових рішень) з питань трудового, земельного, сімейного, цивільного, господарського, житлового, адміністративного права, у справах про адміністративні правопорушення;

- представництво в суді Ваших інтересів з питань трудового, земельного, сімейного, цивільного, господарського, адміністративного, житлового права;

- видача довідок з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна.

Телефонуй зараз за телефонами 0987327522, 0990078809. Не втрачай часу, кількість осіб з якими ми одночасно співпрацюємо обмежена. Телефонуй - 0987327522, 0990078809.

Навички та вміння

Активність

  Останні ставки 1
Юрист консультант

Контактна інформація

Перегляд контактної інформації доступний тільки зареєстрованим користувачам.

Поділитися посиланням на профіль