ФрилансериElena Podvalnaya

Elena давно не був на сервісі. Але на Freelancehunt також працюють 608 фрилансерів у категорії Послуги диктора, які професійно та вчасно виконають проєкт будь-якої складності.

Україна Ромни, Україна
1 рік тому
Вільний для роботи вільний для роботи
на сервісі 2 роки

Рейтинг

Успішних проєктів
Немає даний
Середня оцінка
Немає даний
Рейтинг
96

Резюме

Вітаю!

Коротко про себе: маю понад 25-річний досвід складання та редагування текстів різних стилів і жанрів (від публіцистичного до художнього), публікацій у ЗМІ, досвід роботи з аудиторією від 6 до 86 років, досвід публічних виступів. Цікавлюся живою історією мови, як української, так і російської, бо обидві мені рідні.

Маю фах учителя української мови та літератури й зарубіжної літератури; викладаю українську, російську мови та художню культуру. Досвід педагогічної роботи – 24 роки.

Тож пропоную без застережень доручати мені роботу диктора, перекладача, літературного редактора, коректора, копірайтера чи іншу, не менш цікаву й захопливу.

Із повагою та бажанням до співпраці Олена Безверха.

P.S. Русским владею на уровне мышления (второй родной).

Как вы понимаете, нормы правописания, пунктуации, стилистики мне знакомы не понаслышке – как лингвист владею ними на должном уровне.

На случай же острой необходимости я, безусловно, осведомлена об источниках информации о нормах языка и сумею быстро найти ответ на сложный вопрос (Грамота.ру, Розенталь и Ожегов не оставят меня в беде).

И уж как госслужащий с десятилетним опытом и бесконечными заданиями, которые присланы только что, а надо было выполнить «на позавчера», я гарантирую хорошие навыки работы с MS Word, MS PowerPoint, мессенджерами, общую компьютерную грамотность.

Навички та вміння

Аудіо та відео

Переклади

Робота з текстами

Портфоліо

Конспект урока

Навчання

Конспект урока

 

Активність

  Останні ставки 3
Написание отзывов под товарами для онлайн магазина
1500 ₴
Руководитель отдела учителей онлайн школы
20 000 ₴
Ищем учителей начальных классов, для проведения онлайн уроков по Скайп
1200 ₴