Вита К.

ФрілансериВита Курятник

Україна Київ, Україна
1 рік тому
Вільний для роботи Вільний для роботи
на сервісі 1 рік

Спеціалізація

Юридичні послуги
490 місце з 774
Бізнес-консультування
456 місце з 912
Позиція в загальному рейтингу 163
  78908 місце з 243460

Резюме

Товариство з обмеженою відповідальністю «АПУ-Право» – унікальна в своєму роді команда професіоналів та експертів в різних сферах життя суспільства, до складу якої входять компетентні, у тому числі із закордонним досвідом, юристи, податкові консультанти, бухгалтери, аналітики та інші професіонали своєї справи, що створюють фундамент для практичної реалізації моделі правового суспільства шляхом встановлення якісно нового формату взаємовідносин в соціумі.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «АПУ-Право»:

- працює в напрямку повного юридичного та бухгалтерського обслуговування підприємств та організацій усіх форм власності, надає повний комплекс послуг у сфері адміністративного, муніципального, податкового, митного, цивільного, господарського законодавства;

- надає консультації стосовно всіх юридичних, фінансових і податкових аспектів ведення господарської діяльності, а також щодо правовідносин, які склалися на фондовому та ринку цінних паперів;

- надає послуги по написанню процесуальних документів, контрактів, договорів;

- займається супроводженням виконання угод їх сторонами;

- представленням інтересів клієнтів у фінансових, інвестиційних, банківських установах;

- надає послуги із захисту інтересів клієнтів у всіх органах державної влади та судах загальної юрисдикції всіх інстанцій.

Компетентна команда співробітників, готові вирішити бізнес-завдання будь-якого рівня складності, а їх практичний досвід допоможе з легкістю провести трансформацію бухгалтерської звітності, привівши її у відповідність зі стандартами міжнародної фінансової та бухгалтерської звітності, перевірити податковий облік вашого підприємства, відновити облік, проаналізувати наслідки складних господарських операцій, а також оскаржити рішення податкових органів.

Фахівці Товариство з обмеженою відповідальністю «АПУ-Право» мають значний досвід взаємодії з податковими, митними, правоохоронними, судовими та іншими органами державної влади і місцевого самоврядування.

Проведені Товариство з обмеженою відповідальністю «АПУ-Право» бухгалтерські перевірки дадуть вам змогу вивчити достовірність інформації про фінансову і господарську діяльність, сформують висновок про реальний фінансовий стан вашої компанії.

 Товариство з обмеженою відповідальністю «АПУ-Право» зарекомендувало себе як надійний партнер зі співпраці та результативний виконавець з надання послуг в юридичному та бухгалтерському напрямках.

Результати співпраці Товариство з обмеженою відповідальністю «АПУ-Право» з іншими підприємствами, установами та організаціями позитивно відображаються на нашому авторитеті, що для нас є надзвичайно важливим.

Наданий Товариство з обмеженою відповідальністю «АПУ-Право» повний комплекс послуг дасть змогу підвищити рівень довіри до наданої вами фінансової інформації, а також допомогти акціонерам оцінити реальну вартість вашого бізнесу.

Співробітники Товариство з обмеженою відповідальністю «АПУ-Право» будують відносини з усіма клієнтами на індивідуальній основі, приділяючи максимум уваги кожному.

Звернувшись до нас, клієнт завжди впевнений у тому, що наші фахівці проаналізують і вирішать комплексно всі поставлені бізнес-завдання, враховуючи всі правові аспекти, податкові та фінансові наслідки.

Наші принципи роботи: Порядність. Відкритість. Відповідальність.

 

За додатковою інформацією звертайтесь за тел._050-852-26-88 Курятник Віта Станіславівна__та по  e-mail[email protected].

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Навички та вміння

Активність

  Останні ставки 4
Написать и просчитать бизнес план по производству мин.воды.
создание франшизы
Нужен бизнес-план
Договор сотрудничества

Контактна інформація

Перегляд контактної інформації доступний тільки зареєстрованим користувачам.

Поділитися посиланням на профіль