Віктор Масловський

"Роби те, до чого народжений"
Запропонуйте Віктору роботу над вашим наступним проєктом або зареєструйте профіль фрилансера та починайте заробляти просто зараз.

Україна Чернівці, Україна
8 годин 7 хвилин тому
Вільний для роботи вільний для роботи
1 Сейф завершений
22 дні 9 годин тому
1 замовник
зроблено 1 ставку
вік 27 років
на сервісі 28 днів 3 години
  • autocad
  • Solidworks
  • 3d модели
  • Чертежи и схемы

Рейтинг

Успішних проєктів
Немає даний
Середня оцінка
Немає даний
Рейтинг
433
Створення 3D-моделей 1
Креслення та схеми

Перевірені дані

Просмотр информации о верификации доступен только зарегистрированным пользователям.

Резюме

        Займаюся розробкою конструкторських документацій з 2017 року. Маю досвід тісної співпраці з токарями, фрезерувальниками і слюсарями. Завдяки цьому виконані мною креслення крім відповідності нормам і правилам згідно ЄСКД водночас є зручними у використанні.

        Розробкою 3D моделей займаюсь дещо менше часу, приблизно 2 роки. Розвинута просторова уява дозволяє з легкістю створювати і поєднувати складні механізми. Набуті професійні навики інженера забезпечують професійне виконання вимірювання розмірів з використанням як звичайної лінійки, так і професійних інструментів: штангенциркуля, мікрометра та індикатора. Можу з легкістю розробити модель любої зламаної деталі під 3D друк.

        Найбільше задоволення мені приносить розробка чогось нового і оригінального. Пишаюся роботами виконаними в стилі мінімалізму, з таємними кнопками відсіками, нішами.

        При виконанні любої роботи стараюсь дотримуватись принципу «Робіть гарно». Дана фраза належить моєму кумиру Дядьку Максиму зі Львова.

Навички та вміння

Дизайн та арт

Архітектура та інжиніринг

Портфоліо

200 UAHФутуристична ваза для квітів

Створення 3D-моделей

3D модель футуристичної вази, дизайн розробляється по схематичних малюнках. Вартість роботи залежить від рельєфу на поверхні.

100 UAHФланець

Креслення та схеми

Досить проста робота. По наданому ескізу розроблене креслення під токарну обробку, підібрано матеріал згідно сортаменту і проставлені необхідні допуски.

250 UAHЕлемент витяжки

Створення 3D-моделей

По наданих ескізах і фото подібного виробу розроблена 3D модель елементу витяжного каналу. У вкладенні модель у розрізі.

250 UAHЛезо для тримера Einhell

Створення 3D-моделей

3D модель пластмасового леза для тримера Einhell GC-CT (GE-CT) Li. По зразку зламаного леза була розроблена модель під друк на 3D принтері. В комплекті надається простенький ескіз з посадочними розмірами для обробки після друку.

200 UAHЦанга

Креслення та схеми

Креслення цанги, без 3D візуалізації, хвостовик зажимається в столику інструментального мікроскопа, гайка входить в комплект. #креслення

 

Відгуки та компліменти про виконані проєкти 1

Якість
Професіоналізм
Вартість
Контактність
Терміни

Віктор професійно та швидко виконав замовлення, сам запропонував рішення для нюансів, я задоволений повністю роботою. Справжній професіонал.

Активність

  Останні ставки 4
3D модель радиатора автомобіля
600 UAH
Розробити систему очищення і рециркуляції води
4000 UAH
Доробка креслень світильників
3000 UAH
Креслення/візуалізація деталей для металообробки токарка/чпу/фрезерува
400 UAH