ФрілансериЮрій Майстренко

Ви замовник? Запропонуйте Юрію роботу над вашим черговим проєктом. Фрілансер? Зареєструйте профіль і почніть заробляти прямо зараз.

Україна Київ, Україна
5 днів 13 годин тому
Вільний для роботи вільний для роботи
на сервісі 2 роки
Фрілансер Юрій М. — Україна, Київ. Спеціалізація — Розробка під Android, Node.js
226

Спеціалізація

Розробка під Android 4
233 місце з 853
Node.js
96 місце з 509
Загальний рейтинг 27
  23849 місце з 267614

Резюме

Загальний опит з React/ReactNative/Redux більше двох років. Та близко 2 роки Android Native.

 

Короткий список навиків та технологій з якими працюю/працював: Git, Java, Android Native, JavaScript(ES-6-7), React, SSR, Code Splitting, React Native, Redux(Thunk, Saga), Flow JS, Express 4, React Router, React Helmet, Webpack 4, PostCss, StyledComponents, JSS, Jest, HOK, HOOKS, Reselect, Cookies, Redux Form, React Intl, LoadableComponents, GraphQl, Docker, Nginx, Eslint, Stylelint, Prettier, MaterialUi.

 

Маю два власні додатки в Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.project.myv.calculator_free та https://play.google.com/store/apps/details?id=com.project.myv.task_list_free одне з яких достиголо 220000 установок.

 

Самостійно з нуля можу налаштувати проект, використовуючи такі технології React, Redux Saga, PostCSS, Webpack, Express, SSR, Code Splitting, Eslint, Stylelint, Prittier. Вмію налаштувати з GitLab continius integration(автодеплой) та розмістити на сервері Linux, зокрема Digital Ocean. Подобається писати зрозумілий, не нагружений та функціональний код строго типізований Flow JS.

 

Навчаюсь на апірантурі третій рік в ДУІТ за спеціальністю "Комп'ютерні науки"(відвідувати рідко потрібно).

 

Англійський на середньому достаньому рівні аби розбератись з технічною документацією.

 

Місця роботи:

 

1) OMO Systems - 01.04.2019 - 01.06.2020

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.omo.systems.

 

Працював над додатком розумного будинку та інтернет речей. З основного що зробив чим займався: ввів в проект Redux Saga, Cloud Messaging Firebase, займавсь розробкою екрану повідомленнь, потім в основному працював над екраном редагування та створення будинку з розумними речами, та функціонал який з ним пов'язаний. Написав вагому кількість універсальних UI компонентів. Та іншим.

 

Стек: React Native, Redux Saga, StyledComponents.

 

2) StudyDiary - 01.03.2019 - по сьогодення

 

https://dev.study-diary.com/

 

Це особистий проект яким займаюся в вільний час вихідними як хобі. Налаштував повноцінний server side rendering(SSR) вдохновившись universal isomorphic application, автодеполой continuous integration (CI/CD) з GitLab на Digital Ocean. На даний момент, працюю над завершенням розробки основного скелету та типізацією Flow. Візуально на даному етапі зроблено не багато, оскільки акцент зараз роблю на технологію. Не використовую UI Framework всі компоненти пишу з нуля, беручи до уваги дизайнерські рішення Bootstrap, Material Ui, Ant Design.

 

Стек: React, Redux Saga, Webpack, Express, PostCSS, React Router, React Intl, Flow, Eslint, Stylelint, Prittier, Docker.

 

3) UNDER-DNA - 01.07.2017 - 01.02.2019

 

Займавсь підтримкою Android Native додатку в невеликій команді розробників, деталі(не розголошення). Додаток виступав в ролі браузера з специфічним функціоналом, направленими на автоматизацію певних процесів. Можу привести лише, один приклад чим займавсь, а саме підключав портативний принтер чеків по Bluetooth протоколу.

 

Оскільки дотаток був в ролі браузера, запропонували освоїти React. В якості React пропрацював 5 міс.


Стек: Java та допоміжні бібліотеки, AndroidStudio.

 

4) Wanderbeat Audio - 01.07.2018 - 01.01.2019

 

Займавсь фрілансом на зарубіжний стартап в вільний час. Розробляв UI компоненти, писав під нього бекенд. Був в якості молодого fullstack.

 

Стек: React, Redux Saga, Node js, Express, PostCSS, SSR

Навички та вміння

Портфоліо

StudyDiary

Веб-програмування  0

OMO

Розробка під Android  0

15 000 ₴Список задач

Розробка під Android


Список задач(напоминалка), вишло не плохо. Работает как онлайн так и офлайн. Технологии и библиотеки: firebase, google auth, fragment, widget, navigation header, picosso, sugar orm, material search, dialog, viewpager, expaneble layout... Всю графику рисовал сам в Ilustrator.  0

10 000 ₴Калькулятор

Розробка під Android


Простой калькулятор(моя первая работа) вишло не плохо, свой кастомний view отрисовки графиков на маркете уже год, бил в топ 10 в поиске. Всю графику рисовал сам в Ilustrator.  0