Заохочуємо таланти: отримай від 3000 до 20000 грн для навчання! Конкурс для студентів технікумів, вишів чи слухачів курсів
ВИБІР ТЕМИ
РЕЄСТРАЦІЯ
Три призових місця
Даруємо гроші для навчання за найкращі аналітичні статті
II місце
8 000 грн
I місце
20 000 грн
III місце
3 000 грн
Напиши аналітичну статтю, есе, прогноз чи дослідження та поборися за приз!
Ми хочемо надати можливість молодим талантам проявити себе чи звернути на себе увагу роботодавців ще під час навчання. Ми також даруємо гроші на розвиток тим, хто хоче отримати додаткову спеціалізацію та бажає змінити професію!
Ми зацікавлені в тому, щоб найкращі кадри країни працювали на нашому майданчику!
Навіщо брати участь
Старт для успішної IT-кар'єри
Публікуючись у нашому блозі, ти стаєш впізнаною особистістю. Роботодавці часто шукають молоді таланти.
Інвестиції для навчання в будь-якому напрямку
Ми не обмежуємо тебе у виборі спеціалізацій. У разі виграшу ми гарантовано оплатимо твоє навчання в будь-якому навчальному закладі України.
Реальна можливість прокачати знання
Твою роботу буде оцінювати незалежне журі — фахівці з різних сфер. Ти обов'язково отримаєш зворотний зв'язок.
Оцінка старших колег та нові знайомства
У разі публікації ти побачиш реальні відгуки читачів. Ти можеш відповідати читачам та заводити знайомства, що стануть у пригоді.
Досвід уже під час навчання
Ти не тільки збираєш та аналізуєш інформацію, створюючи матеріал, а ще й навчаєшся доводити свою точку зору перед іншими людьми. Це навички, що необхідні в подальшому житті.
Формування портфоліо та досвіду для резюме
Найкращі авторскі роботи будуть опубліковані в блозі Freelancehunt. Посилання на них ти надалі зможеш додати в резюме й портфоліо!
Кого ми бачимо як учасника
Громадянин України
Ти маєш паспорт громадянина України.
Студент коледжу чи технікуму
Плануєш вступати до ВНЗ, але ще навчаєшся в технікумі чи коледжі Украіни.
Студент вишу
Ти навчаєшся у виші, але хочеш отримати додаткову спеціалізацію.
Учень курсів
Ти маєш диплом і достатню кваліфікацію, але бажаєш отримати додаткову освіту чи змінити професію.
Визнач напрямок, у якому добре орієнтуєшся та хочеш професійно зростати/отримувати замовлення. Тематику можеш обрати як з переліку рекомендованих, так і запропонувати свою (для цього просто напиши свою тему під час реєстрації).
Зареєструйся на сайті
Зареєструйся у конкурсі, указавши свої дані, навчальний заклад та обрану тему. Після цього наш фахівець зв'яжеться з тобою, щоб узгодити орієнтовний план роботи, джерела і термін, до якого плануєш надіслати матеріал.
Напиши роботу та будь готовий захистити її
Надішли нам до 4 травня есе, дослідження, план розвитку в будь-якій галузі, опис додатка чи сервісу, аналітичну статтю чи доповідь на тему нових технологій та їхній вплив на розвиток суспільства. Якщо матеріал вийде дуже великим, надішли оформлену презентацію на розгляд чи стислу версію роботи.
Якнайретельніше дотримуйся технічного завдання
Подробиці дивися далі в блоці.
Технічне завдання
Унікальність
Робота має бути унікальною, оформленою створеними тобою фото, графіками та презентабельними зображеннями за темою (бажано дотримуватися в оформлені одного стилю). Необхідна унікальність — від 90%. Перевіряємо сервісами Advego чи Text.ru
Обсяг
Мінімальний обсяг — 5000 знаків. Максимальний — не обмежений. Проте якщо твій матеріал вийде більш ніж 10 сторінок, стислий варіант для подання та публікації є обов'язковим.
Якість
Щоб підготувати матеріали потрібної якості, додавай до них елемент наукового пошуку: проведи збір та аналіз інформації, узагальни вихідні дані та запропонуй рішення. Візуалізуй проблеми та рішення у доступний спосіб. Спирайся на нашу методичку в роботі.
Формат подання
Подати роботу на розгляд потрібно в хмарному Google-сервісі. Додаткові матеріали: таблиці, інфографіку, ілюстрації, презентації, вихідні файли — слід розмістити в одній папці. Не забудь надати доступи комісії.
ОБРАТИ ТЕМУ
Як підвищити шанси на перемогу
Твій проєкт буде оцінювати незалежне журі за такими критеріями:
Оригінальність ідеї 100% (вона ніде не повинна бути позиченою чи опублікованою тобою раніше).
Доступність викладення (просто про складне, матеріал має легко читатися та сприйматися).