Додайте свій проєкт безкоштовно й почніть отримувати пропозиції від фрілансерів-виконавців вже за лічені хвилини після публікації!

Аналіз сайту на предмет юзабіліті та маркетингу 1.  фрілансер більше не працює на сервісі
 2. 4195    256  1   7
  3 дні600 ₴

  Добрий вечір. Готовий зробити для Вашого сайту детальний юзабіліті аудит. Приклади робіт Ви можете подивитись в моєму портфоліо: (розділ Тестування і QA)
  Скиньте посилання на Ваш сайт в ЛС

 3. 3832    146  3   2
  2 дні530 ₴

  Здравствуйте.
  Готов качественно реализовать данную задачу.
  Опыт имеется.

 4. ставка прихована фрілансером
 5. 2002
   30  0

  10 днів5 600 ₴

  Сделаю подробный анализ юзабилити сайта и его маркетинговой составляющей. Подготовлю рекомендации по улучшению и ТЗ для программиста.

 6. 137  
  10 днів6 400 ₴

  Привіт, Іване :)

  Мене звати Антон, я працюю в компанії UseTest - ми спеціалізуємось виключно на юзабіліті-тестах. Я одразу зауважу, що для того, щоб отримати хороший звіт за результатами дослідження вам бажано надавати більше вводних щодо ваших очікувань - так виконавець зможе сфокусуватись на тому, що вам дійсно потрібно і запропонувати максимально релевантну послугу.

  Друге, слід відрізняти юзабіліті-тестування від аудиту сайту. Аудит може зробити за копійки будь-який "експерт", поділившись суб'єктивним баченням модливостей покращень, але ваш сайт створено не для "експертів", а для звичайних користувачів. Справжнє юзабіліті дослідження проводиться із залученням сторонніх респондентів (тестувальників) - вони підбираються за критеріями вашої цільової аудиторії. Ми проводимо тести виключно у такий спосіб, підбираючи респондентів з нашої панелі тестувальників (3000+) за вашими критеріями, проектуючи сценарії взаємодії з вашим сайтом відповідно до реальних use-кейсів, аналізуючи результати і на цих даних готуємо розгорнутий репорт для вас.

  Приклад звіту в портфоліо.

  З радістю відповім на всі питання.