Додайте свій проект безкоштовно і почніть отримувати пропозиції від фрілансерів-виконавців вже через хвилини після публікації!

Доопрацювання презентації до магістерської роботи

минув час актуальності


Потрібно доопрацювати презентацію по магістерській роботі. 

Потрібно: Далі на слайдамüтам де про графони, інтерфереми, ітд мають бути приклади з перекладом (вони є в додатку магістерської роботи) .і не треба просто копіювати магістерську роботу і вставляти її, і змініть.

Приклад надсилаю. так будь ласка зробіть по прикладу. не потрібно багато теорії, якщо подається якісь лінгвістичні поняття типу(українських та англійських топонімів, антропонімів, культурномаркованої лексики, серед якої є глютоніми, історичні й сучасні ксеноніми; міксації мов, порушення норм граматики і графічне зображення відхилень від правил на фонетичному рівні ) то будь ласка приклади наведіть і його переклад.

Там cамого тексту небагато потрібно, назва слайду наприклад ( застосування перекладацьких трансформацій) не треба писати що це дуже важливо і тд, а просто які трансформації застосовуються при перекладі творів Левицької, якщо це безеквівалентна лексика то приклад такої лексики. Будь ласка візьміть до уваги ВСЕ, що я зазначив. 

САМУ РОБОТУ НАДСИЛАЮ.

Додатки 3

Перегляд контактної інформації доступний тільки зареєстрованим користувачам.


 1. 2 дні400 ₴
  Марта Пастернак
   1219   66   2

  Готова приступить к роботе.
  Более 5 лет опыта роботы.
  Сделаю быстро и качественно.
  Skype: marta04pasternak
  e-mail: [email protected]

  Україна Львів | 21 лютого 2017 |
 2. 2 дні300 ₴
  Давид Манжула
   1042  перевірений   42   0

  +

  Україна Івано-Франківськ | 21 лютого 2017 |

Замовник
Olena Makaymiv
Україна Україна  35   0
Проект опублікований
21 лютого 2017
24 перегляди