Додайте свій проєкт безкоштовно й почніть отримувати пропозиції від фрілансерів-виконавців вже за лічені хвилини після публікації!

Допомогу у написанні книги 1. 554    10  0
  13 днів1 800 ₴

  Добрий вечір, Ігор! Оформлю книгу в найкращому вигляді - її буде легко і приємно читати ;) Освіта журналіста навчила якісно оформлювати і редагувати текст, тому складнощів не виникне.

  Ціну і тривалість виконання роботи вказала за проєкт (150-200 сторінок книги)

 2. 458    3  0
  30 днів4 000 ₴

  Книга - це Книга. Манускрипт. З нею треба обережно, лагідно, творчо ..... Робила це вже багато разів, і з радістю зроблю ще.
  Редактура, коректура.... Правка стилістики та пунктуації...... Була рада допомогти.

  Досвід 20 років, не лише редактора, але й концептуальний .....

  Англійська мова теж мені підвладна
  Після редагування можемо перекласти....

 3. 524    6  1
  30 днів18 000 ₴

  Вітаю!
  Працювала з гайдами блогерів про правильне харчування. Багато читаю, тому знаю, якою повинна бути сучасна книга такого плану. Пройшла курс "Риби" про написання книги (лекції про нон-фікшн також були).

  Готова обговорити з вами деталі та почати працювати над книгою, якщо підійдемо один одному.

 4. ставка прихована фрілансером
 5. 3215    133  0   3
  60 днів200 ₴

  Добрий день.
  Із задоволенням виконаю ваш проект. Великий досвід в написанні контента по ЗОЖ. Зокрема, написав книгу: «+20 років життя - дихай правильно» (https://avidreaders.ru/book/20-let-zhizni-dyshi-pravilno.html).
  Написав (виконав літературну обробку з чернеток) для канадського дієтолога книгу «Золота середина" по темі очищення організму. Хороша поінформованість в останніх трендах західній дієтологи. Пишу російською та українською мовами. При необхідності виконаю переклад на англійську мову.
  Ціну не вказую, так як не зовсім ясний обсяг роботи. Тільки редакція тексту або написання тексту з чернеток. Або написання тексту за Вашим планом.
  Решта в портфоліо і особистому листуванні.

 6. 278    3  0
  30 днів5 000 ₴

  Було б цікаво прийняти участь в написанні книги. Зі своєї сторони обіцяю якість та сучасність викладення тексту для читачів. Ціна вказана за проект.

 7. 1572    24  0
  60 днів15 000 ₴

  Давно занимаюсь гост-райтингом (16 проектов). В профиле можете увидеть 5 отзывов от разных заказчиков о написании книг, некоторые примеры в портфолио. Стоимость и сроки могут корректироваться после обсуждения деталей, указала, исходя из объёма материала. Рабочий процесс вижу примерно таким:
  1. Обсуждаем все условия, определяется с типом и стилем книги
  2. Составляем план глав
  3. Пишем пару пробных глав для согласования стилистики
  4. Делаем остальную работу, поэтапно показывая промежуточный результат
  5. Вносим коррективы, если это необходимо

 8. 237    4  0
  2 дні16 000 ₴

  Добрый день,
  Есть опыт, в тему погружена с головой, активный участник марафонов по пп, хороший слог и ответственность💯👍

 9. 626    11  0
  50 днів8 000 ₴

  Літератури на вказану тематику сьогодні надто багато, тому автору вкрай необхідно не тільки надати якісну інформацію читачеві.
  Перш за все, необхідно стати яскравим проблиском серед однаковості - для цього ми спільно розробимо оригінальні способи подання інформації. Водночас все буде "просто і зі смаком", приємне для ока і легке для сприйняття.
  Добре володію темою, оскільки є прихильником правильного харчування і не раз ознайомлювалась із профільними іноземними виданнями.
  Маю достатній рівень грамотності та красномовства для написання дійсно хорошої книги.
  Буду щаслива співпрацювати!

 10. 3782    142  3   1
  1 день500 ₴

  Добрий день!
  Дозвольте запропонувати вам свої послуги. За освітою філолог, працюю редактором понад 20 років. Також є досвід роботи гострайтером, у тому числі й за вашою тематикою - прямо зараз допомагаю у написанні книги про систему харчування, яка допомагає схуднути, за власною історією замовника.
  З сумою гонорару зможу визначитися після обговорення деталей у ПП.
  звертайтеся, буду рада співпраці.

 11. 293  
  30 днів2 000 ₴

  Вітаю!
  Ви фахівець із правильного харчування, я фахівець з видавництва книжок. Маю досвід в українському видавництві 5 років. Менеджерувала процес видання книг від розробки стратегії/концепції книги, літературного редагування, макетування, ілюстрації до друку.
  Треба розуміти, який об'єм послуг вам потрібен. Якщо треба, то допоможу знайти хорошу команду ілюстраторів, фотографів, макетувальників, пораджу видавництво або як організувати самостійне видання книги (юридично-технічні аспекти). Редагую і вичитую самостійно.
  Від деталей та об'ємів робіт будуть залежати терміни і оплата.
  Звертайтесь! Перша книга це завжди захопливо!

 12. ставка прихована фрілансером
 13. 321    3  0
  1 день500 ₴

  Добрый день! Мне было бы очень интересно поработать над Вашей книгой. Есть опыт написания книг под заказ (3 шт. - личностный рост, 1 - бизнес, 1 - эзотерика). Вот здесь - фрагмент одной из них - https://christophor.ru/index.php?dispatch=attachments.getfile&attachment_id=494. Есть развернутое портфолио с примерами текстов за 7 лет в профессии, вышлю ссылку в личку по Вашему запросу.

  По опыту, 150-200 страниц буду писать около 3 месяцев, с учетом консультаций с автором по каждой главе.
  По деньгам - 500 грн. за одну страницу Word.

  Со структурой и концептом тоже помогу, последнюю книгу полностью писала сама: от структуры до наполнения.

  Последние 8 лет я успешно практикую правильное питание, изучаю нетрадиционную медицину, аюрведу и травничество - поэтому и здесь мой опыт будет ценным))

  Давайте обсудим детали в личке?

 14. 423    2  1
  1 день200 ₴

  Готова помочь. Сразу портфолио https://drive.google.com/file/d/12I7HSjGjM5BkuqIsuMjpAngFJgkbEds-/view?usp=sharing .
  Недорого, так как слетел проект и мне нужно заполнить отведенное на него время побыстрее.

 15. 470    9  0
  30 днів6 000 ₴

  Вітаю! Сподобався ваш проєкт дуже сильно, оскільки здорове харчування - одна з моїх сфер зацікавлень. Я журналістка та редакторка. Ніколи не працювала саме з книгою, але добре розуміюся на текстах. Вмію писати легко про складне, без зволікань викидаю із тексту зайве та тримаю під контролем навіть зайві пробіли. Можемо з вами попрацювати над сторінкою тесту, якщо буде окей - продовжимо роботу

 16. 1924    88  7
  60 днів1 000 ₴

  Здравствуйте. С радостью помогу по Вашему запросу. Цена за страницу А4 - 150 грн. Все детали: цена, сроки, комментарии готова обсуждать. На связи с 9 до 21 ежедневно.
  Давайте перейдем в личные сообщения для более подробного обсуждения?

 1. 1398    21  0
  30 днів5 000 ₴

  Доброго дня!
  Зацікавив Ваш проект, але маю дуже багато питань, без відповіді на які неможливо оцінити вартість роботи.
  Пропоную обговорити в приватних повідомленнях.

 2. ставка прихована фрілансером