Додайте свій проект безкоштовно і почніть отримувати пропозиції від фрілансерів-виконавців вже через хвилини після публікації!
3000 ₴

Конкурс есе «Новий Трудовий кодекс – крок у майбутнє чи у минуле»

минув час актуальності


Адвокатське об’єднання «Правова група «Домініон» спільно із Асоціацією «Ділове партнерство» надає можливість сучасній молоді висловити свою думку щодо перспектив прийняття нової редакції Кодексу законів про працю України та зробити свій внесок у процес відстоювання власних інтересів, як майбутніх фахівців так і майбутніх роботодавців.
До участі у конкурсі приймаються есе науково-публіцистичного змісту на тему «Новий Трудовий кодекс – крок у майбутнє чи у минуле» обсягом 1000-1500 слів, українською або російською мовами. Роботи мають бути оригінальними й раніше не опублікованими. Учасниками конкурсу можуть бути студенти й молоді фахівці (18-30 років).
Роботи будуть опубліковані в розділі на нашому сайті "Все про трудове право", присвяченому Конкурсу, із зазначенням автора матеріалу, а переможців буде нагороджено призами.
Призерам та учасникам Конкурсу також може бути запропоновано пройти стажування в адвокатських компаніях або адвокатів – членів Адвокатського об’єднання «Правова група «Домініон» або на підприємствах Асоціації «Ділове партнерство».
Читайте умови конкурсу на сайті "Все про трудове право"
http://trudovepravo.com.ua/competition

Оновлення #1 від 2 лютого 2010
На сайте "Все о трудовом праве" началась публикация работ - есть возможность подсмотреть, что пишут другие участники конкурса.
http://trudovepravo.com.ua/competition/competitionbids

Работы принимаются до 20 февраля 2010 года в электронном виде по электронному адресу [email protected] в формате *.doc, *.txt или *.rtf вместе с заполненной анкетой участника конкурса.
http://trudovepravo.com.ua/competition/competition-rulls

Зробити ставку!

Замовник не бажає робити передплату? Запропонуйте оплату через Сейф, щоб уникнути можливого шахрайства.

Замовник
Olga Zanko
Україна Україна
Проект опублікований
13 січня 2010
102 перегляди
Способи оплати