Додайте свій проект безкоштовно і почніть отримувати пропозиції від фрілансерів-виконавців вже через хвилини після публікації!

Копірайтер на сайт юридичної компанії

минув час актуальності


Колотко про нас: ми є юридична компанія і маємо два сайта. Для їх просування ми шукаємо людину, яка буде звязуватися з нашими юристами і писати статті на сайт про справи якими ми займаємося. Якщо Вас зацікавив такий варіант співпраці, звяжіться з нами за ном. тел 067-371-43-43 Тетяна, або ел. ад: [email protected]Оновлення #1 від 13 лютого 2017
Нам потрібна людина тільки зі Львова, яка зможе раз на тиждень приходити до нас в офіс, щоб збирати матеріал для написання новин про компанію.

Зробити ставку!

Замовник не бажає робити передплату? Запропонуйте оплату через Сейф, щоб уникнути можливого шахрайства.
 1. 1 день300 ₴
  Aleksandra Chaikina
   502   52   0

  Доброго дня!

  За освітою - юрист. Маю великий досвід роботи. З радістю буду співпрацювати.
  Вартість - 30 грн/1000 грн.

  Україна Дніпро | 13 лютого 2017 |
 2. ставка прихована фрілансером
 1. ставка відкликана
 • Добрий день! Чи розглядаєте можливість обміну інформацією лише через інтернет або по телефону? Тема цікава, але я не зі Львова.

 • Тетяна Автопоміч — замовник проекту
  Поскаржитися | 13 лютого 2017 |

  В нас немає людини, яка займалася б  копірайтерами. Немає кому писати технічного завдання, відписуватися всім копірайтерам, кожному перерахувати гроші  і т. д. Потрібно щоб людина приходила і сама знаходила матеріал для написання публікацій, спілкуючись з нашими юристами (це щодо новин компанії). Щодо статей: даємо список тем і до них ключові слова. 

 • Додати

Замовник
Проект опублікований
13 лютого 2017
148 переглядів
Місцеположення виконавця
Способи оплати
Запрошені на проект