Додайте свій проєкт безкоштовно й почніть отримувати пропозиції від фрілансерів-виконавців вже за лічені хвилини після публікації!
500 ₴

Квиз сайт 1. 191  
  30 днів10 000 ₴

  напишите телеграмм, делаем квизы и настраиваем рекламу на данные квизы. Есть кейсы в разных тематиках.

 2. 541    5  0
  7 днів2 000 ₴

  Заинтересовало Ваше предложение, готов обсудить в ЛС!
  Готов созвониться прямо сейчас!
  Имею большой опыт работы в сфере маркетинга!

 3. ставка прихована фрілансером
 4. 727    4  0
  5 днів500 ₴

  Здравствуйте, Евгений

  Для большего понимания вашего проекта хочу уточнить такие моменты: С каким рекламным бюджетом мне предстоит работать? Есть ли какой-то KPI по вашему проекту? Какое количество товаров в месяц вам нужно, чтоб загрузить производство?

  Жду вашего ответа, спасибо!

  Мои кейсы:

  https://docs.google.com/presentation/d/1FsUa5chww05_uVAMYgvfX2NfMlk_b5kBabYVNaREX90/edit#slide=id.gd5601492f7_0_153

  PS: стоимость условная, пока не обсудим детали

 5. 563    7  0
  31 день8 000 ₴

  День добрый
  Готов Вам помочь.
  Подключим Вам рекламу в ГУгл
  Есть сайты Квизы по Вашей тематики.
  Опыт с мебелью в наличии
  Поддержка 31 день

 6. ставка прихована фрілансером
 7. ставка прихована фрілансером
 8. 353    1  0
  3 дні3 000 ₴

  Доброго ранку, Євген Я займаюся тим, що приношу нових клієнтів для бізнесу за допомогою запуску рекламних кампаній в Google AdWords.
  Хочу запропонувати Вам співпрацю "win-win"! Готовий оперативно та якісно виконати поставлені Вами завдання.
  Володію всіма інструментами Google AdWords і Google Analytics та маю великий досвід роботи (понад 5 років) у налаштуванні та супроводі рекламних кампаній Google Search (реклама на пошуку), Google Display (реклама в контекстно-медійній мережі), Google Shopping (товарна реклама), Google Video (реклама на YouTube) та Google Apps (реклама додатків із Google Play) . Маю усі відповідні сертифікати (цьогорічна сертифікація - лютий 2021) з налаштування вищезгаданих типів кампаній.
  У моєму арсеналі є велика кількість вже готових шаблонів рекламних кампаній за багатьма тематиками: «Сонячні панелі», «Зелений тариф», «Фарбування автомобільних дисків», «Магазин риболовлі», «Секція боксу», «Жіноча нижня білизна», «Тепловий насос», «Сервіс і Ремонт газових котлів» , «Сервіс газових котлів по брендам», «Ремонт газових котлів по брендам», «Роботи-пилососи», «Доставка IKEA», «Приватний дитячий садок», «Бюро перекладів», і ще багато інших.
  Ці шаблони кампаній «прокачувалася» раніше на моїх попередніх клієнтів і дали успішний результат.
  Вартість готового продукту складе для Вас 2500 грн. / За ОДНУ КАМПАНІЮ, в якій ОДНА ГРУПА ОГОЛОШЕНЬ (одна тематика). Подальші послуги із супроводу, управління і підвищення якості та ефективності групи оголошень і ключових слів у ній - абонплата: 10% місячного рекламного бюджету в кабінеті Google Ads.
  Робота по налаштуванню та запуску однієї РК займе не більше трьох діб: підбір семантичного ядра (список ключових слів і мінус-слів), налаштування пошукової кампанії - створення рекламних оголошень, таргетинг, розклад показів, додаткові розширення. Виконую також подальший супровід рекламної кампанії по абонплаті за місяць (контроль денного / тижневого / місячного бюджету і контроль ставок для ключових слів).
  Я відповідальний і завжди готовий виконати будь-які поставлені завдання якісно і в строк (один з моїх основних принципів в роботі - дотримуватися дедлайнів).

  Якщо моя пропозиція Вас зацікавила, можете зв'язатися зі мною, надіславши відповідь. Звертайтеся в месcенджерах FB (https://www.facebook.com/alex.pollak/) або телеграм (@ AlexPollak), я там оперативно реагую на повідомлення.

 1. ставка відкликана