Додайте свій проект безкоштовно і почніть отримувати пропозиції від фрілансерів-виконавців вже через хвилини після публікації!
1000 ₴

Міні комікс реклама

проект завершено


Реклама комікс для районої газети і наружної реклами в 5 сценок. Реклама орошувальноъ системи. головні герої молода пара, що повертається з міста в село. Сцена перша. Повернення. Батьки обурені розчаровані і здивовані молоді пояснють що він не може знайти роботи працював в охороні їздив на заробітки був в АТО, а вона працює на шефа в офісі за малу зарплату, до неї пристають і заставляють багато працювати, принижують.  Що хочуть повернутися додому і вирощувати ягоду. Сцена друга. Баба вимагає за землю порося і думає що ж воно ті ягоди їстиме краще б картоплю садили б. Сцена третя алкоголіки і самогонщиця насміхаються що посохне все. Сцена четверта. Герой заявляє що не посохне бо вони користуватимуться поливною системою дажбог. Героїня пояснює що це набагато дешевше ніж поливати за допомогою ДВС помпи. Сцена пята. Герой кладе в бус ягоди в ящиках, героїня з планшетом в руках проводить облік, на задньому плані будинок в стилі Жака Фреско(купол). Троє малих дітей сперечаються де кого найшли, кого в малин. кого в клубніці а кого в порічках.

Додатки 4

Перегляд контактної інформації доступний тільки зареєстрованим користувачам.

Відгук замовника про фрилансера Наталии Мичко

Якість
Професіоналізм
Вартість
Контактність
Терміни

Буже талановита команда з розуміням справи та врахуваням побажання клієнта.

Орест Л. Орест Ласкавий | Сейф Сейф

Відгук фрілансера про замовника Оресте Ласкавии

Оплата
Постановка задачі
Чіткість вимог
Контактність

Замовник чудовий. ТЗ чітке, лояльний до термінів (розуміє фарс мажор)), легкий в спілкуванні. Задоволена співпрацею. Рекомендую.

Наталия М. Наталия Мичко | Сейф Сейф  1. ставка прихована фрілансером

Замовник
Орест Ласкавий
Україна Луцьк  2   0
Проект опублікований
13 листопада 2017
39 переглядів
Місцеположення виконавця