Розмістіть свій проєкт безплатно й почніть отримувати пропозиції від фрилансерів-виконавців уже за лічені хвилини після публікації!

Node.js + mongoDB

2970 UAH

Відгук замовника про співпрацю з фрилансером

Якість
Професіоналізм
Вартість
Контактність
Терміни

Мда. Не звернувши увагу на негативний досвід майбутнього роботодавця я все-таки вирішив співпрацювати з цим "виконавцем". Домовилися на 21 день роботи (в задачі яку спеціаліст реалізує за 7), ну час було, вирішив 21 так 21. Підсумок 21 день СНІДАНОК типу скоро буде скоро буде, вибачте їжачок помер-3 дні у нас вилетіло, то ще якісь дуже важливі особливо мені як клієнту)) відмазки. через 2 дні після прострочення дедлайн просто перестав відповідати. Я майбутнім роботодавцям пораджу, а Ви вже самі вирішуйте, якщо Ви залишитеся на кам'яному безлюдному острові з даним виконавцем, і Вам потрібні будуть його послуги, моя Вам порада, зверніться до каменю, він принесе більше користі. Робота за 21 день не зрушила з місця абсолютно від слова.
А Вам "виконавець" просто питання. Вас у школі принижували чи що? Навіщо Ви мстите людству? Навіщо Ви займаєтеся на цьому ресурсі такими справами? Адже тут люди допомагають один одному, клієнти грошима, виконавці своїми навичками. Адже ви все одно без роботи не отримали б кошти.Яка різноманітність такої форми роботи?Ви можете на все це мені у відгуці написати, щоб і майбутні роботодавці дізналися.

  1.  фрилансер більше не працює на сервісі
  • Oleh Dankevych
    26 квітня 2021, 16:33 |

    Доброго дня,

    Напишіть будь ласка який у вас бюджет та дедлайн на проект?

    Дякую