Додайте свій проект безкоштовно і почніть отримувати пропозиції від фрілансерів-виконавців вже через хвилини після публікації!
100 ₴

Опис - "Про компанію"

минув час актуальності


Доброго дня, мене звати Олександр, прошу вашої допомоги, написати про нашу компанію, цей текст ми будемо використовувати на веб сайті та розробимо відеоролик який має займати 40-60 секунд.  Я скину інформацію про компанію. Your Country робота та практика за кордоном

 

Це команда професіоналів, яка довгий час працювала над тим, щоб максимально спростити взаємодію наших клієнтів з іншими країнами.

Створили послугу, за допомогою якої українці мають змогу з будь-якої точки України пройти практику за кордоном чи працевлаштуватись.

У Вас тепер немає причин для хвилювання, що Ви отримаєте роботу, яка не відповідає дійсності або неправдиву інформацію стосовно вакантного місця тому, що наша команда постійно працює над підвищенням якості обслуговування, зручністю перевезень до інших країн та підтримкою на їх територій.  
<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->

Ми неідеальні, але прагнемо бути на рівень вище інших. Ми хочемо максимально відкрито з Вами працювати і Ви можете цілком покластися на нас.

Офіси компанії знаходяться у місті Львів та Кам’янець – Подільський.

 

 

5 фактів про нашу компанію 

 • Працюємо з 4 країнами світу, серед яких Данія і Німеччина надають можливість проходження практики на тваринницьких і рослинницьких фермах; та Польща та Чехія – працевлаштуватися.
 • Ми працюємо відповідно до ліцензії №410 http://www.msp.gov.ua/documents/2174.html, яка підтверджує правомірність нашої діяльності і гарантує вам безпеку.
 • Вже понад 1500 наших клієнтів успішно працюють та проходять практику в країнах Європи;
 • 3 роки досвіду з  працевлаштування та організації практики за кордоном;
 • Додаткові послуги:  візова підтримка, транспортний супровід, підтримка 24/7 за межами України.


 1.  2784 
  93   145   2

  1 день300 ₴
  Маргарита Н. перевірений 

  Здравствуйте!
  Опыт написания статей более 8 лет, гарантирую качество, грамотность, читабельность.
  Детали предлагаю обсудить лично

  Україна Вінниця | 29 листопада 2017 |
 2. ставка прихована фрілансером
 1. ставка відкликана

Замовник
Проект опублікований
29 листопада 2017
28 переглядів