Додайте свій проект безкоштовно і почніть отримувати пропозиції від фрілансерів-виконавців вже через хвилини після публікації!

Оскарження дій прокуратури

минув час актуальності


Необхідно оскаржити дії прокуратури, котра не внесла відомості в ЄРДР відповідно до заяви про злочин в органах Національної поліції.

Ситуація. В обласну прокуратуру було подано заяву про злочин в органах поліції. Згідно чинного законодавства протягом 24х годин прокуратура або вносить дані в ЄРДР і починає розслідування, або письмово повідомляє про відмову від таких дій. Натомість, обласна прокуратура, не зробивши ні першого, ні другого, скеровує матеріали заяви в одну із місцевих міських прокуратур, про що повідомляє заявника письмово. В свою чергу, місцева прокуратура теж не вносить дані в ЄРДР, а скеровує документи уже в Управління внутрішньої безпеки ГУНП, про що теж повідомляє письмово. А вже УВБ ГУНП повідомляє, що подібні справи не в їхній компетенції, тому будуть направляти матеріали назад в прокуратуру. Поки тривали усі ці перенаправляння, з дати подачі заяви минуло вже понад два тижні. Заявник знаходиться в області, заяву писав щодо органу поліції та посадової особи, котрі знаходяться в Києві.

Власне, запитання полягає в тому, як оскаржити дії прокуратури з тим, щоб в кінцевому результаті в ЄРДР були внесені відомості по справі та розпочато розслідування? Дії якої саме прокуратури потрібно оскаржувати, місцевої чи обласної? Чи необхідно робити це в судовому порядку, чи в порядку написання скарги у вищестоячу інстанцію прокуратури? 1. 1 день500 ₴
  Андрей Яковлев
   163 

  Мені відома подібна ситуація. Знаю як її вирішити. Як колишній робітник прокуратури, здогадуюся щодо причин не внесення повідомлення про злочин до ЄРДР. Однак, це проблема вирішується як правило на користь заявника через суд.
  Маю позитивний досвід та у змозі Вам реально допомогти не зважаючи на те, що я проживаю у іншому регіоні.
  Буду радий до спілкування

  Україна Нікополь | 8 грудня 2017 |
 2. 1 день300 ₴
  Liliya Havriliv
   144 

  надам консультацію з даного питання, і напишу відповідну скаргу до суду.

  Україна Львів | 9 грудня 2017 |
 3. 2 дні400 ₴
  Иван Иван
   264   1   0

  До суду треба звертатись, до суду. Не забувайте про строки оскарження. Занадто багато днів поставили як термін до закриття цього проекту - "поезд уйдет".

  Україна Україна | 9 грудня 2017 |
 4. 3 дні400 ₴
  Роман Качановський
   398 

  Доброго дня,
  В даному випадку слід оскаржувати у судовому порядку бездіяльність прокурора.
  Маю значний досвід оскарження незаконних дій органів державної влади.
  Радий буду прийняти Вашу пропозицію і якісно та оперативно підготувати скаргу на бездіяльність прокурора.
  Електронна пошта: [email protected]

  Україна Тернопіль | 9 грудня 2017 |
 5. 3 дні6300 ₽
  Данила Черных
   86 

  Окажу грамотную, профессиональную помощь в области составления и представления жалоб в вышестоящие (контролирующие) инстанции.

  Росія Челябінськ | 9 грудня 2017 |

Замовник
Проект опублікований
7 грудня 2017
71 перегляд
Місцеположення виконавця