Додайте свій проєкт безкоштовно й почніть отримувати пропозиції від фрілансерів-виконавців вже за хвилини після публікації!

Програма для робота

закрито без виконання


Додатки 1

Перегляд контактної інформації доступний тільки зареєстрованим користувачам.

 • Андрей Жуков
  17 січня 2019 |

  Максим здравствуйте. В документе, кроме описания техзадания на программу, е опис силовой установки, системы живлення, та системи управлiння. Це теж потрiбно  реалiзувать, чi воно готове?

 • Максим Старкін — замовник проєкту
  17 січня 2019 |

  Доброго дя, Андрію. В колективі стартапу вже є відповідний інженер , тож ці розділи вже готові.

 • Профіль видалено
  17 січня 2019 |

  откройте личку


 • Максим Старкін — замовник проєкту
  17 січня 2019 |

  Дякую, що нагадали, все,  тепер відкритий до спілкування.

 • Игорь Кучай
  17 січня 2019 |

  Доброго дня, Максим!

  Я приймав участь у створенні робота складського транспортера, приблизно з подібним функціоналом. Нажаль, в Вашому ТЗ не висвітлені багато проблем, з   якими проект зіткнеться буквально на наступному кроці. Наприклад, задача навігації. Як Ваш робот буде взнавати, де саме він знаходиться? Як він буде визначати своє положення на "дорозі"? Як буде взнавати, що він під'їхав до повороту?  Як він буде прицілюватися на порт заряджання? 

  Тому говорити про якісь строки та суми, виходячи за цього ТЗ - не можливо. 

  З мого досвіду, розробка такого проекту буде займати декілька років. То ж якщо за Вами справді стоїть серйозне фінансування, а не пара студентів, котрі зібралися покорити світ - буду радий спілкуванню. Бо вважаю такі проекти дуже перспективними і маю досить багато розробок для їх реалізації


  Щиро,

         Ігор.

 • Максим Старкін — замовник проєкту
  17 січня 2019 |

  Дякую за відповідь, Ігор.  

  Так, Ви праві, довгострокового фінансуваня поки не видно, проте це не означає, що не слід пробувати.   В системі навігації планується використати систему GPS RTK (з відповідною підпискою). Також буде готова карта з напер визначеними кординатами меж, поворотів і пр.   Я не знаю чи спрацює це у приміщенні, але на вулиці повинно. Про порт зарядки,  при обмеженому просторі, напевно логічно буде використати візуальні мітки.  Або якщо вже ніяк, тоді застосувати провідник закопаний під землю і відповідні датчики.  

  Цей проект готується для подачі на конкурс.  В разі проходження в наступний тур вже доведеться працювати з залізом.  Зараз я шукаю людину, що хоче пройти цей шлях і вірить в себе.  І також опис її частини роботи, за це готовий закрити погодинно.

 • Игорь Кучай
  17 січня 2019 |

  Для того, аби вкладатися у цю розробку, мені потрібно повірити в Вас. І в шлях, який Ви намітили. 

  Залізний прототип, на якому можно почати експериментувати з технологіями, можно зібрати за 1 тиждень і $500 (гіроскутер + смартфон + 4 поворотних колеса + 2 палки. Ультразвукові та інфрачервоні датчики взагалі копійки коштують).


  А от далі... Якби це було так просто, безпілотні автомобілі кліпав би кожен гаражний стартап.  Але поки що на це вистачає грошей лише у величезних компаній. Звісно, в детермінованому просторі (склад, розчерчене поле, додатково розмічений простір) задачі вирішуються простіше. Але й тут, тільки на те, аби створити ескізний проект - зібрати до купи необхідні технології і оцінити їх можливості (в якому форматі тримати карти, де їх брати, як розмічати; як вирішувати задачу навігації; як орієнтуватися на місцевості; як розпізнавати мітки і т.п.) - піде не один місяць.   А без цього, ось на вскидку: з якою швидкістю обробляє данні GPS-RTK, скільки йому часу потрібно для отримання та обробки поправок? Яка обчислювальна потужність потрібна для SLAM? Як фільтрувати данні від інерціальної системи при пересуванні по незахищеному грунті (пробуксовування)? Який алгоритм розпізнавання візуальних міток працює краще при швидкій зміні освітлення?   І тому подібне... Навіть для того, аби орієнтовно помітити цей шлях - потрібна серйозна і тривала робота...

   

 • Максим Старкін — замовник проєкту
  17 січня 2019 |

  Я розумію, що на багато питань не знаю відповідей, проте до початку роботи над фізичною моделлю,  ці виклики скоріш за все так і залишаться невідомими.  Але починати слід в любому випадку, хочаб з тих самих 500 дол. 

  Я переглядав Ваше портфоліо, і там серед решти значиться розробка вантажної платформи.  Тож ,  з принаймні частиною викликів Ви вже стикались і напевно пройшли. Тому є пропозиція,  оскільки зараз я не можу запропонувати фінансування розробки. 

  То може можна придбати Ваш попередній досвід з розробки платформи у вигляді чорновиків, спостережень  і записів. Також написаного алгоритму та програми під нього.  Ціну назвіть самостійно.