Додайте свій проект безкоштовно і почніть отримувати пропозиції від фрілансерів-виконавців вже через хвилини після публікації!
500 ₴

Проспект магістерської

проект завершено


Доброго дня!
Потрібна допомога та консультування щодо магістерської роботи.
У цьому проекті потрібно написати проспект магістерської (4 сторінки), дібрати список літератури та зіставити словник базових понять дослідження. З тим хто виконає це завдання я планую продовжити роботу власне над магістерською.
Тема з філології (фразеологізми), але її потрібно додатково обговорити з виконавцем, тому що є 2 варіанти.
Потрібно порадитися щодо актуальності та перспективності. Тому, будь ласка, напишіть в особисті повідомлення, якщо зацікавлені.
У проспекті змістовно має бути тема, актуальність дослідження, хто і в яких аспектах цю проблему вже розглядав, предмет, об'єкт дослідження, новизна, наукове й практичне значення його результатів, методи дослідення. Розпочати треба з преамбульної частини, у якій будуть міститися якісь вступні зауваження. Фактично проспект відповідає вступові у дисертації.

Відгук замовника про фрилансера Руслані Чікаліні

Якість
Професіоналізм
Вартість
Контактність
Терміни

Якістю роботи повністю задоволена! Вважаю, що Руслан є справжнім професіоналом, який любить свою справу. Постійно був на зв'язку та швидко виправив недоліки. Щиро дякую за співпрацю, будемо працювати надалі! 1.  фрілансер більше не працює на сервісі
 2. 4 дні500 ₴
  Світлана Чорнолоз
   186 

  Маю досвід написання курсових робіт понад 4 роки, охоче виконаю завдання.

  Україна Острог | 9 травня 2018 |
 3. ставка прихована фрілансером