Додайте свій проєкт безкоштовно й почніть отримувати пропозиції від фрілансерів-виконавців вже за лічені хвилини після публікації!

Расчёт кровельных металлических фермДодатки 1

Перегляд контактної інформації доступний тільки зареєстрованим користувачам.
 1. 323  
  7 днів2 000 ₴

  Могу , если актуально через личку оставляйте свой телеграм или я вам оставлю или просто пишите на мой ник, РАБОТАЮ МЕДЛЕННО , НО ДЁШЕВО, В ГОРЯЩИЕ И СЖАТЫЕ СРОКИ НЕ РАБОТАЮ НИ КАК.

 2. 633    3  0
  5 днів4 000 ₴

  Доброго дня.
  Готовий виконати розрахунок і креслення по вашому проєкту. Досвід роботи конструктором 10 років.
  Звертайтеся обговоримо виконання проєкту.

 3. 2475    45  0
  7 днів2 000 ₴

  Для прорахунку потрібний район в якому буде розташована будівля.
  А також бажані профілі самої ферми і крок ферм.
  Також потрібна інформація про маатеріал для покрівлі (метало черипиця, черипиця, шифер і т.д.)

 4. 153    1  0
  5 днів5 000 ₴

  Большой опыт расчета кровельных ферм. По опыту рекомендовал бы поменять профиль с трубы на спареные уголки: на практике 1 м трубы 80х80 стоит дороже чем 2 м уголка 75.

 5. 348    2  0
  10 днів5 000 ₴

  Шарю в расчетах и проектировании металлических ферм.
  Выполню статический расчет ферм и чертежи.

 6. ставка прихована фрілансером
 7. 246  
  12 днів5 000 ₴

  Можемо обговорити Ваш проект. Досвід роботи в галузі архітектури та будівництва - 7 років.
  Виконані роботи можете переглянути тут:
  https://drive.google.com/drive/folders/1kBc7p4zzo2j3ZGLwhJfupzGM_9xG7PMt?usp=sharing

 8. 148  
  3 дні2 000 ₴

  Доброго дня. Ваш опис завдання зрозумілий, але він не дає чіткого представлення як в майбутньому розрахувати та законструювати таку ферму, оскільки не зрозуміло що таке чистий проліт ферми 10м - це між внутрішніми гранями стін шириною 30см? Відмітка поверхні верху армопоясу? Відмітка верху фронтону? Границі ферми в поперечному перерізі будівлі, за які неможливо буде вийти виконуючи креслення ферми? Чиста довжина будівлі вздовж - 14м також між внутрішніми гранями стін? Ферма повинна виступати кінцями верхнього поясу на зовні як на картинці імітуючи виступаючий карниз будівлі? чи закінчується на осі армопоясу та стіни? Місце будівництва, судячи по інформації з цього сайту - м.Мелітополь? Пиріг конструкції покрівлі з шарами матеріалів? Матеріал ферм тільки квадрат, профіль труба, чи можливі інші варіанти, я так розумію труби згідно ДСТУ або ГОСТ? Прогони по елементам ферм передбачаються? з кроком ферм зрозуміло 6 ферм по 7 прольотів, 2м крок ферми якщо брати відстань в чистоті між стінами 14м. Після відповідей на ці питання та предоставлення графічних матеріалів з необхідними розмірами та відмітками, можлива подальша якісна і чітка робота, по розрахунку та виконанню креслень такої ферми. Дякую.

 • Дмитро В.
  9 квітня о 08:00 |

  Здравствуйте Евгений, жаль не могу принять участие у Ваше проекте по ряду причин. Но хотел бы Вам порекомендовать начать работу с Сергей Кравец. Человек с большим опытом, работает на производстве сваривание конструкций.  Но и после моего с ним сотрудничестве остался  довольным.  

 • Андрей Хомутовский
  10 квітня о 19:12 |

  Добрый день, не слушайте таких людей как Юрий Гавриленко, на таких ответственных изделиях как ферма экономить нельзя, это может стоить потом очень дорого. Соглашусь с Дмитрием Василенко и тоже порекомендую Сергея Кравеца. Участвовать времени нет, но может и не зря заглянул. 

 • Юрій Воробець
  11 квітня о 16:30 |

  Ответьте пожалуйста на вопросы, которые были составлены на вкладке Ставка, или составьте техническое задание по этим вопросам, тогда можно начинать проект.


Замовник
Евгений Иванов
Україна Мелітополь
Проєкт опублікований
3 дні 12 годин тому
140 переглядів
До закриття
3 дні 11 годин