Додайте свій проект безкоштовно і почніть отримувати пропозиції від фрілансерів-виконавців вже через хвилини після публікації!

Розробка функціоналу для самописної CRM на C#

минув час актуальності


Є створена програма для ПК на віндовс сервер. Створена з ТЗ : https://docs.google.com/document/d/1SH5euwH3qmNYmKUONGCxhimYBzU_j2x2xuL1RIYVd54/edit?usp=sharing

А продовжує ця робота над програмою. Але нових завдань наразі накопичилось дуже багато і одному займе багато часу. Тому потрібно пришвидшити роботу.

На зараз є такий список потрібного функціоналу:


Коротка назва
Більш детальний опис

ТЗ

4

Календар
В CRM потрібно додати підпункт "Календар". Загалом класно зроблено в bitrix24.ua (як що потрібно можливо створити аккаунт для тестів). основна ціль щоб кожен користувач міг собі запланувати якісь завдання на день, тиждень, місяць

-

5

База завдань
Для правильної постановки завдань. Щоб не було дублів, а була конкретика. потрібно створити базу завдань по рівнях (дерево). є основна ціль. в цієї цілі є інші під цілі. а в цілі №2 є різні способи реалізації. способи реалізації мають різний проміжок часу виділений на реалізацію її. Завдання можна налаштувати - закріпленні за відділом, або за окремим працівником. завдання може мати налаштування (потрібно підтвердження директора, керівника). завдання можуть мати налаштування повторювань. (завдання які потрібно виконувати з певним інтервалом часу) або завдання на окремі місяці.

-

6

Автоматична постановка завдань
Згідно матриці завдань. формує ця розпорядок дня для працівника. якщо вказано що це завдання потрібно виконувати кожен день - значить на весь місяць (або на весь рік) йому проставляються завдання на всі робочі дні з заданими критеріями часу що виділяються. тобто просто створюється багато завдань. а якщо це завдання на відділ - так само створюється завдання і на відділ.

-

7

Завантаженість
в завдання - відділ та ВСІ - зробити 2 під вкладки - завдання та завантаженість. бачити котрі будуть керівники відділів або директор. В вкладці "завдання" та "календар" потрібно додати шкалу завантаженості (що відображатиме на скільки завантажений графік на день). прораховується завантаженість від робочого часу (в налаштуваннях користувача наприклад з 9:00 до 18:00) робочий час 9 годин - обідня перерва 1 година (Якщо вказана в налаштуваннях користувача. так як існують працівники що працюють погодинно і без обіду) - 30 хвилин перерви (існує 2 перерви по 15 хвилин на день). загалом 7,5 годин є для продуктивної роботи. значить 100% - 450 хв. і в залежності скільки годин заплановано на поточний день - шкала заповнюється. від 0 до 50% - зеленим відображається, від 51% до 80% жовтим і від 80 до 100% червоним. також завантаженість повинні бачити керівники відділів та директор. тому потрібно зробити під вкладку в завдання - відділ - завантаженість. де буде відображатись завантаженість всього відділу (середній відсоток завантаженості всіх працівників відділу, та завантаженість окремих працівників. а в завдання - ВСІ - Завантаженість потрібно зробити відображення завантаженості - всіх, всіх відділів окремо, всього персоналу окремо.

-

8

База клієнтів
Потрібно в CRM додати закладку "Клієнти" в якій можливо додавати клієнтів (назва, ЕДРПО, телефон, адреса, менеджер за яким закріплений клієнт, коментар)

-

9

IP Телефонія
Потрібна інтеграція з IP Телефонією Бінотел. щоб при вхідному дзвінку було в спливаюче віконце з даними хто телефонує/до кого телефонуєш. данні по номерам брати згідно даних "Клієнт"

-

10

Парсер/Бот
Є ресурс на якому розміщують заявки на тендери. потрібно залогінитись на сайті, фільтрувати потрібні тендери, скачувати потрібну інформацію, якщо не вистачає якоїсь інформації - програма підкаже що потрібно доопрацювати (це окремо буде розписуватись. спочатку хоча б викачувати). Після всіх уточнень і розрахунків в програмі вказується сума з якої починати торги, а в налаштуваннях критерії до якої позначки можна спуститись. коли приходить час аукціону - програма (бот) прийматиме участь а результат буде занесена в таблицю.

в розробці

11

Система контролю доступна
Є програма BigBrother яка керує різними модулями. в тому числі електронними замками. Сам сервіс класний, але куча програми це занадто. потрібно щось подібне реалізувати в CRM. тільки простіше. згідно робочого часу працівника в нього є доступ до вхідних дверей. в не робочий час доступ заборонено. також в залежності від налаштувань обмежити доступ в деякі кабінети.

-

12

система моніторинг
Є сервіс yaware що прекрасно демонструє необхідний функціонал. Потрібно додати до CRM можливість моніторингу продуктивності. (які використовуються програми, сайти, скільки часу). потім адміністратор буде помічати ці програми, сайти (продуктивно/нейтрально/не продуктивно) за замовчуванням всі дії (Нейтрально) але як що раніше зустрічалась така активність - виставити статус такий як був заданий адміністратором. (а далі будуть доопрацювання. що з цими даними робити. + індивідуальні налаштування. так як для когось фейсбук сторінка компанії це робота а комусь розвага. комусь деякі сайти по роботі, а комусь забавки)

-

13

e-mail
в подальшому, можливо дуже далекому майбутньому потрібно щоб і емейл відправлялись, отримувались в програмі.

-

14

E-mail повідомлення
Потрібно додати можливість відправлення повідомлення на скриньку. в особистих налаштуваннях користувача галочку "повідомити по E-mail" - в такому випадку коли нове завдання або запит буде приходити - буде відправлятись повідомлення (було додане завдання від для тема, опис, дата, термін)

-

15

SMS
в нас є gsm шлюз GOIP-4. через адмінку якого можливо відправляти/отримувати смс. Було б добре якби в вкладці "Телефон" була б можливість відправляти смс.

-

Але вони постійно додаються і доопрацьовуються існуючі.

Тому на довгу співпрацю потрібні програмісти що вміють писати на С# та зможуть співпрацювати в команді.

При вдалій співпраці будуть ще паралельні проекти.


Зробити ставку!

Замовник не бажає робити передплату? Запропонуйте оплату через Сейф, щоб уникнути можливого шахрайства.

 1. 1 день100 ₴
  Вячеслав Ника
   4878   73   3

  Предлагаю поэтапное сотрудничество и оплату, обращайтесь!

  Україна Одеса | 10 травня 2017 |
 2. 1 день200 ₴
  Анатолий Кешман
   1036   22   1

  Доброго дня. Займаюсь розробкою різного ПЗ на С#. Можу взятись за Ваш проект. Деталі можемо обговорити в пп, або по телефону. Буду радий співпраці.

  Україна Вінниця | 10 травня 2017 |
 3. 1 день1000 ₴
  Николай Петров
   533  перевірений   1   0

  Приветствую, Вячеслав!

  Есть специалисты по С#, рейт 40$/час. Работаем по договору, открыто, полный рабочий день(8ч).

  Україна Київ | 10 травня 2017 |
 4. 3 дні500 ₴
  Богдан Ярчак
   595   21   0

  Пишіть, домовимося.

  Україна Львів | 10 травня 2017 |
 5. 15 днів1000 ₴
  Анна Димова
   194 

  Добрый день! Готова взяться за выполнение данного проекта. С работой в Битрикс знакома. Оплата сдельная. У нас команда из 2- х разработчиков. Можем созвониться/списаться для обсуждения ТЗ, а также сроков.

  Україна Одеса | 12 травня 2017 |

Замовник
Проект опублікований
10 травня 2017
96 переглядів
Способи оплати
Мітки