Додайте свій проект безкоштовно і почніть отримувати пропозиції від фрілансерів-виконавців вже через хвилини після публікації!

Сайт + WEB-інтерфейс для роботи з приладом

минув час актуальності


Є 3 сторони:
1) джерело даних
2) веб-сервер

3) клієнт

Джерело даних - ПК з підключеним до нього електронним (вимірювальним) приладом. Підключення, керування та отримання даних від приладу - реалізовано, назвемо це програмою сбору даних. Наразі вона написана на Python3, але можна і поміняти. Робочий варіант має GUI на основі Qt. Перша задача - вийти на юзерський веб-інтерфейс, як заміну Qt. Цінність задачі для мене, у відриві від подальших задач - низька 🙂
Друга задача - дозволити клієнту працювати з приладом через Інет. На цьому рівні сайт і сервер не є необхідними, можна було би просто віддалено працювати з програмою сбору даних. Якщо задача 3 виявиться надто складною (дорогою), то можна зупинитись на цьому кроці. Добре було би, щоб у такому разі дані, які доходять до юзера, могли бути як послідовністю значень однієї змінної (як результат вимірювання), так і послідовністю пар значень (як таблиця-графік).
Третя задача. Накопичення даних і подальша їх обробка. Було би цікаво створити БД і забезпечити роботу з історичними даними. 

Ось тут є відео, яке приблизно показує роботу програми у вигляді десктоп-аплікації: https://www.dropbox.com/s/wau20xwcute0f48/adc-mntr.mov?dl=0 1. 10 днів9000 ₴
  Сергей KaragezWebStudio
   242   1   0

  Здравствуйте!
  Работу сделаем качественно и профессионально.
  Напишите, пожалуйста, свои контакты (телефон, Вайбер или Скайп).
  Спасибо.

  Україна Київ | 8 листопада 2017 |
 2. ставка прихована фрілансером

Замовник
Проект опублікований
8 листопада 2017
32 перегляди