Додайте свій проект безкоштовно і почніть отримувати пропозиції від фрілансерів-виконавців вже через хвилини після публікації!
20 ₴

Срочно задание по С++

проект завершено


1. Наслідування. Розробити клас Person з полями Name, Year та функціями, що встановлюють значення цих полів та повертають їхні значення. Додати дочірній клас Student з полями Faculty, Group та аналогічними батьківському класу функціями. Використати ці класи у програмі по обробці даних студентів двох груп.
2. Композиція. Розробити клас Point з полями X, Y та функціями, що встановлюють значення цих полів та повертають їхні значення, та клас Line з полями, які є екземплярами класу Point, та функцією, що обчислює довжину лінії. Використати ці класи у програмі по обробці безлічі ліній.
3. Динамічний розподіл пам’яті. Розробити клас Point з полями X, Y та функціями, що встановлюють значення цих полів та повертають їхні значення. Використати цей клас у програмі, яка використовує безліч екземплярів цього класу. Кількість екземплярів вказує користувач.
4. Дружні функції. Розробити клас Square з полями lengthX, lengthY та функціями, що встановлюють значення цих полів та повертають їхні значення. Додати дружню функцію, яка обчислює та повертає площу прямокутника. Використати цей клас у програмі, яка використовує цей клас для визначення прямокутника та обчислення його площі.
5. Перевантаження операцій. Перевантажити операцію «+» для знаходження суми двох векторів однакової розмірності. Використати перевантаження у програмі, що знаходить суми пар векторів.

Відгук замовника про фрилансера Andrew Dudchenko

Якість
Професіоналізм
Вартість
Контактність
Терміни

Очень ответственный исполнитель. Работа была выполнена вовремя. Уровень знаний и умений достойный звания "ПРОФЕССИОНАЛ".

Дмитрий Д. Дмитрий Давыдов


Зробити ставку!

Замовник не бажає робити передплату? Запропонуйте оплату через Сейф, щоб уникнути можливого шахрайства.

 1. 4 дні20 ₴Переможець
  Andrew Dudchenko
   168   1   0

  Срок выполенния зависит от моей занятости на работе. Максимум 4 дня, срок выполенния.

  Україна Тернопіль | 21 червня 2015 |
 2. 1 день250 ₴
  Дмитрий Коротеев
   501   7   1

  Добрый вечер.
  Готов выполнить.
  Подробности прошу в личку.

  Україна Алчевськ | 21 червня 2015 |
 1. 1 день300 ₴
  Andrew Kondratiuk
   263 

  Доброго дня! Готовий взятись за роботу. Пропоную обговорити деталі по скайпу. Мій нік - alanti4ok.

  Україна Тернопіль | 21 червня 2015 |
 2. 1 день300 ₴
  Анатолий Кешман
   1036   22   1

  Готов выполнить. Обращайтесь

  Україна Вінниця | 21 червня 2015 |

Замовник
Дмитрий Давыдов
Україна Київ  12   0
Проект опублікований
21 червня 2015
283 перегляди