Додайте свій проект безкоштовно і почніть отримувати пропозиції від фрілансерів-виконавців вже через хвилини після публікації!

Тема "Агентова система підтримки неповносправних осіб" Програма має бути написана на платформі чі мові програмування Axum!

минув час актуальності


Програма агента яку зможе замовити люба неповносправна людина.Це в вигляді пульта наприклад чи шось як пейджер.Коли людина чогось потребує(мед.допомогу,їжу,псих.підтримку,будь що)вона визиває когось-лише натиснувши на той пейджер.
Неповносправний і дані про нього мають бути внесені в реєстр (в базу даних).реєструватися можна як через інтернет так і у головному офісі фірми.
В головному офісі будуть диспечери які будуть приймати усі зголошення і будуть висилати на допомогу потрібний персонал.Це значно полегшить життя людей з різними вадами (людей-інвалідів).


Нашу програму ми протестуємо на прикладі трьох агентів:
- Агент медичний;
- Агент господарський(обслуговування дому);
- Агент харчування(відповідаючий за їжу);

На пульті буде три понумерованих кнопки. Наприклад якщо клієнт потребує медичної допомоги тоді він втискає кнопку для медичного агента в цей момент агент відсилає дану заявку на сервер а з сервера уже надсилається в головний офіс оператору.В цей самий час з бази даних відсилаються в офіс дані про хвороби клієнта і можливий варіант допомоги.

Якщо клієнт потребує допомоги по господарству(нп.прибирання дому тощо) він втискає кнопку господарського агента і в цей момент агент надсилає заявку знову ж таки на сервер, а з сервера заявка надсилається в офіс з спеціально навченими операторами, які швидко відсилають потрібну бригаду допомоги.

Якщо ж клієнт потребує допомоги з питань харчування він втискає кнопку на пульті яка відповідає за їжу, тоді агент з харчування відсилає заявкуна сервер, а з сервера заявка відправляється в офіс і оператор висилає кур’єра або людину з персоналу яка доставить відповідний перелік продуктів до клієнта.(перелік продуктів які йому найчастіше необхідні, клієнт вказує в анкеті реєструючись в нашій фірмі)

Додатки 2

Перегляд контактної інформації доступний тільки зареєстрованим користувачам.

Зробити ставку!

Замовник не бажає робити передплату? Запропонуйте оплату через Сейф, щоб уникнути можливого шахрайства.
 1. 5 днів
  Дмитрий Бондоренко
   23   1   1

  готов выполнить
  пишите все обговорим

  Росія Бородіно (Московська обл.) | 7 серпня 2012 |

Замовник
Проект опублікований
7 серпня 2012
177 переглядів
Місцеположення виконавця
Україна Україна
Способи оплати
Запрошені на проект