Усі фриланс-проєкти 1687

Качественный и понятный для англоговорящего человека перевод текста Новий проєкт

Текст представляет из себя техническое задание для сервиса платежной системы, плюсом будет опыт работы с подобными проектами. Сам текст предоставлю по ссылке исполнителю.

Переклад текстів
Каталог специалистов и онлайн-бронирование курсов на сайте Wordpress Новий проєкт

В рамках редизайна сайта школы коучинга B2B необходимо установить и настроить 2 функции: Список (каталог) коучей выпускников школы с фильтром для поиска по их географическому положению, специализации, рейтингу и т. д. Цель - представить школьное сообщество коучей на карте…

Встановлення та налаштування CMS
Импорт товаров с XML в Opencart Новий проєкт
400 ₴

Здравствуйте. Нужен человек для настройки импорта XML прайса поставщика в интернет магазин на Opencart. Есть официальные модули "Автоматический обработчик прайс-листов" и "SimplePars". Склоняюсь больше к первому модулю. Импорт должен быть в двух языках с коррекцией категорий…

Інтернет-магазини та електронна комерція, Встановлення та налаштування CMS
Настроить два сервера openvpn Новий проєкт
400 ₴

Есть два сервера (сервер 1, сервер 2). Нужно сделать так: Внешний клиент (виндоус) подключается к серверу 1 и через него выходит в интернет. Сервер 2 подключается к серверу 1 так, что бы сервер 2 имел доступ к виндоусу по внешней сети Внешний клиент (пользователь) подключается к…

Адміністрування систем, Комп'ютерні мережі
Требуется человек для размещения объявлений на регулярной основе Новий проєкт
1000 ₴

Требуется человек для размещения объявлений на регулярной основе, Регистрация на 10 площадках публикация в день порядка 50 70 объявлений для участия пишите в лс плюс условия индивидуально оговариваются

Адміністрування систем

Фрілансер — «вільний художник», який працює віддалено вдома, виконує як разові, так і проєктні завдання. Така зайнятість активно набирає популярність.

Хто може стати фрілансером

Тексти, програмування, верстка, дизайн, оптимізація сайту — це лише деякі замовлення, які пропонує наша біржа Freelancehunt. На майданчику ви також можете ознайомитися з корисною інформацією, наприклад, дізнатися статистику цін за вакансіями онлайн. Брати замовлення можуть як фрілансери Києва, так і жителі всієї України та інших країн. Тут немає територіальних обмежень, зайнятися фрілансом може кожен охочий.

Як почати працювати на фрілансі

Якщо ви вирішили стати віддаленим фрілансером і працювати вдома, визначитеся, над якими проєктами будете працювати. Для успішної роботи важливе створення якісного портфоліо. Якщо ви фрілансер без досвіду, зробіть для демонстрації можливостей кілька робіт за вашою специфікою та починайте шукати підробіток в активних конкурсах на нашій біржі.

Рівень оплати фрілансера

Скільки зароблятиме фахівець freelance, залежить від багатьох чинників. На рівень доходу впливає спеціалізація, наявність навичок і досвіду. Новачки зазвичай беруть низькі за ціною проєкти, поступово розширюючи портфоліо. Професіонали зі стажем, особливо зайняті в IT-сфері спеціалісти Python на фріланс-роботі, — найбільш високооплачувані як у Києві, так і по всій Україні.

Де фрілансеру знайти роботу

Робота на freelance пов'язана з інтернетом. Саме там в режимі онлайн і зустрічаються замовник з виконавцем. Сполучною ланкою стають біржі. Звичайно, можна займатися пошуком підробітку самостійно, але в такому разі обов'язково беріть передоплату. Або ж співпрацюйте з нашої біржею Freelancehunt — найбільшим майданчиком в інтернеті, де можна шукати будь-які замовлення.

Щоб стати фрілансером у нас, виконайте такі кроки:

  1. Реєстрація.
  2. Заповніть свій профіль.
  3. Наповніть портфоліо готовими роботами.
  4. Починайте шукати та брати в роботу замовлення.

Велика перевага нашого сайту — можливість починати свою діяльність на фрілансі новачкам, адже не всі замовники готові співпрацювати із ще недосвідченими виконавцями. На майданчику Freelancehunt можна знайти завдання, орієнтовані на тих, хто тільки вступає до лав фрілансерів.