Опублікувати проєкт Усі фріланс-проєкти 1917

Electron js приложение с использованием функции из C# dll Новий проєкт
200
Веб-програмування
Setup проект для .Net Core WPF приложения Новий проєкт
200
Microsoft .NET
Поиск профиля Facebook/Instagram/Телефона салонов красоты из списка Новий проєкт
Контент-менеджер, Збір інформації
Сделать Макеты для таргетированной рекламы Фейсбук. Новий проєкт
200
Дизайн візиток
Хмарні Обчислення Реферат Новий проєкт
200
Реферати, дипломні, курсові

Що таке фріланс і кому потрібні фрілансери


Чули слово фріланс, але не знаєте, що це означає? А може, шукаєте спеціаліста-фрілансера чи самі бажаєте стати фрілансером, але не знаєте, із чого розпочати? Розберімося в термінології та розглянемо, як оптимізувати свою діяльність у сфері фрілансу.

Що таке Freelance і хто такі фрілансери

Freelance — це діяльність фахівців, пов'язана з наданням послуг компаніям. Надають їх як віддалено, через інтернет, так і офлайн, якщо замовник та виконавець перебувають в одному місті. На відміну від штатних співробітників, фрілансери виконують тільки конкретні завдання, отримуючи разову виплату.

Фрілансер (англ. Freelancer) — вільний працівник. Термін «фрілансер» вперше вживається Вальтером Скоттом у романі «Айвенго» для опису «середньовічного найманого воїна». Будь-який фахівець, що має прикладні знання та навички, може бути запрошений виконувати позаштатні завдання, тобто стати фрілансером. Серед фрілансерів зустрічаються люди найрізноманітніших професій — від фізиків, інженерів, технологів, журналістів до копірайтерів, дизайнерів, програмістів. Мати спеціалізацію не обов'язково, можна виконувати нескладні види робіт: розміщувати оголошення, писати коментарі на форумах або заповнювати картки товарів в інтернет-магазинах.

Де можна знайти фрілансера

Шукають фрілансерів по-різному: через знайомих, соцмережі, блоги, фріланс-біржі. Найбільш швидкий, зручний і безпечний спосіб — пошук виконавця через спеціалізовані сервіси:

  Через знайомих Фріланс-біржі Блоги та соцмережі
Якість можливо гарантується можливо
Ціна висока низька висока
Час на пошуки швидко, але черга швидко довго
Безпека можливо гарантується можливо
Гарантії немає безпечна угода немає

Для самих виконавців цей спосіб також є одним з найкращих: він оптимальний для пошуку замовлень, отримання досвіду, напрацювання рейтингу та портфоліо. Саме на таких майданчиках легко зібрати колекцію позитивних відгуків.

Отже, фріланс-біржі ідеально підходять як для новачків, так і для професіоналів:

 • новачкам — як стартові майданчики;
 • професіоналам — для підтвердження досвіду.

Як вибрати фріланс-біржу для роботи чи пошуку виконавця

Спеціалізовані сервіси можна розділити на два типи: вузькоспеціалізовані майданчики та сайти широкої спрямованості. Чим ширший спектр послуг, тим більше збирається на ньому виконавців, відповідно, більше замовників. Тому під час вибору майданчика потрібно звертати увагу на:

 1. Трафік — співвідношення кількості замовників, проектів і фахівців.
 2. Умови роботи — доступність послуг і комісійні збори.
 3. Наявність безпечної угоди та комісії на послуги.
 4. Платоспроможність замовників.
 5. Інтерфейс — наскільки вам зручно орієнтуватися, знаходитися на сайті.

Для перевірки рівня сервісу:

 • ознайомтеся з розпорядком — прочитайте правила;
 • подивіться, чи є додаткові матеріали для ознайомлення з новинами та роботою фріланс-сервісу — форум, база знань, блог, паблік у соціальних мережах;
 • ознайомтеся зі статистикою цін, подивіться бюджети проектів;
 • перевірте, чи швидко ви знаходите потрібну інформацію, чи комфортно очам після другої, третьої або восьмої години роботи;
 • напишіть до підтримки і перевірте, наскільки добре працює зворотний зв'язок.

Чому сервіс Freelancehunt — найкращий сайт для фрілансерів і замовників

На сьогодні Freelancehunt є провідним сервісом в Україні та займає високі позиції в Росії, Казахстані, Білорусі. Близько 70% користувачів сервісу живуть і працюють в Україні. Решта приєднується до нас із СНД та інших країн світу.

10 причин обрати Freelancehunt:

 1. Динамічне зростання компанії — постійний приплив замовників і виконавців. Кількість перших за останні 3 роки збільшилася вдвічі, других — утричі. Щодня на сервісі публікуються сотні проектів, і їхнє число зростає кожного місяця.
 2. Легкий і безплатний старт — кожен учасник може розпочати роботу без вкладень. Замовникам не потрібно платити за публікацію проектів, а фрілансерам — купувати доступ до замовлень. Платні послуги не є обов'язковими, але підвищують комфортність роботи на сервісі в кілька разів.
 3. У нас є три види співпраці: напряму, через Сейф чи Бізнес Сейф.
 4. Сервіс Сейф — гарантія безпечної угоди та арбітраж до ваших послуг. Комісію — 9%, 5% або 0% — ви обираєте самі.
 5. Бізнес Сейф — унікальна послуга для роботи між фрілансерами та юридичними особами з наданням закриваючих документів.
 6. Конкурси — можливість для замовників вибрати готовий варіант з десятків поданих. Для фрілансерів — спробувати свої сили, проявити себе й отримати гонорар у разі перемоги.
 7. Бонусна програма. Заробляти на сервісі можна не тільки в проектах або беручи участь у конкурсах, але також запрошуючи інших користувачів на сервіс.
 8. На сервісі регулярно проводяться акції та конкурси для користувачів, які можуть отримувати цінні призи чи промокоди на платні послуги.
 9. На Freelancehunt є три локалізації — українською, російською та англійською, що дозволяє вивчати інформацію рідною мовою.
 10. Зворотний зв'язок. Усі користувачі можуть вносити побажання для покращення роботи сервісу на форумі ідей і пропозицій. Якщо вони набирають певну кількість голосів, ми впроваджуємо ці пропозиції! Інформація про всі нововведення висвітлюється в соціальних мережах і блозі.

А ще кажуть, що у нас найшвидша і найдушевніша підтримка. Не вірите? Перевірте!