Усі фриланс-проєкти в Україні

955
Розробка телеграм бота new

Ви повинні розробити телеграм ботів з мінімальними функціями. 1 . Надіслав дані з реєстрації з сайту в телеграм. 2 . Що можна було б з ним зробити розповсюдження пропозицій для підписаних на бот клієнтів Залишайте свої пропозиції та ціни

Веб-програмування
Скрипт обкладинки сайтів SSH new

Потрібен скрипт, який буде оновлювати 20 сайтів з однієї папки. Веб-сайти хостируються на shared hosting. Потрібно подумати, як їх швидко оновити. Швидше буде заливатися архів, з нього вже розливається по папках. Буде в кожному файлі, які відрізняються. Підключення до бази і т.д.

Linux та UnixКомп'ютерні мережі
Реферат англійською мовою new

Написати реферат для перекладацької практики англ. мовою на тему "Психологічні проблеми синхронного перекладу" Реферат англійською, обсяг 8-10 сторінок чистого тексту Всі вимоги щодо написання та рекомендації надішлю виконавцю Ціну не вказую, бо не орієнтуюся на ринку, тому…

Англійська моваРеферати, дипломні, курсові ∙ 5 ставок
Написання музики new

Потрібно написати музику розслабляючу, цей фон буде додано до відео тривалістю 3-5 годин. Введіть ціну та терміни роботи, якщо це можливо. Приклад звуку https://www.youtube.com/watch?v=1ZYbU82GVz4&t=2256s

Музика ∙ 5 ставок
Виробництво сайту WordPress (сайт вакансій) new

Сайт - tetrahub.io Визначте в списку кандидатів https://tetrahub.io/applicants-jobs/ на скільки заповнений профіль у %.Цей параметр відображається в особистому кабінеті кандидата (Скрінка 1).Підтримка теми заздалегідь сказала, що модифікація файлів шляхом…

Створення сайту під ключСупровід сайтів ∙ 2 ставки

Фрілансер — «вільний художник», який працює віддалено вдома, виконує як разові, так і проєктні завдання. Така зайнятість активно набирає популярність.

Хто може стати фрілансером

Тексти, програмування, верстка, дизайн, оптимізація сайту — це лише деякі замовлення, які пропонує наша біржа Freelancehunt. На майданчику ви також можете ознайомитися з корисною інформацією, наприклад, дізнатися статистику цін за вакансіями онлайн. Брати замовлення можуть як фрілансери Києва, так і жителі всієї України та інших країн. Тут немає територіальних обмежень, зайнятися фрілансом може кожен охочий.

Як почати працювати на фрілансі

Якщо ви вирішили стати віддаленим фрілансером і працювати вдома, визначитеся, над якими проєктами будете працювати. Для успішної роботи важливе створення якісного портфоліо. Якщо ви фрілансер без досвіду, зробіть для демонстрації можливостей кілька робіт за вашою специфікою та починайте шукати підробіток в активних конкурсах на нашій біржі.

Рівень оплати фрілансера

Скільки зароблятиме фахівець freelance, залежить від багатьох чинників. На рівень доходу впливає спеціалізація, наявність навичок і досвіду. Новачки зазвичай беруть низькі за ціною проєкти, поступово розширюючи портфоліо. Професіонали зі стажем, особливо зайняті в IT-сфері спеціалісти Python на фріланс-роботі, — найбільш високооплачувані як у Києві, так і по всій Україні.

Де фрілансеру знайти роботу

Робота на freelance пов'язана з інтернетом. Саме там в режимі онлайн і зустрічаються замовник з виконавцем. Сполучною ланкою стають біржі. Звичайно, можна займатися пошуком підробітку самостійно, але в такому разі обов'язково беріть передоплату. Або ж співпрацюйте з нашої біржею Freelancehunt — найбільшим майданчиком в інтернеті, де можна шукати будь-які замовлення.

Щоб стати фрілансером у нас, виконайте такі кроки:

  1. Реєстрація.
  2. Заповніть свій профіль.
  3. Наповніть портфоліо готовими роботами.
  4. Починайте шукати та брати в роботу замовлення.

Велика перевага нашого сайту — можливість починати свою діяльність на фрілансі новачкам, адже не всі замовники готові співпрацювати із ще недосвідченими виконавцями. На майданчику Freelancehunt можна знайти завдання, орієнтовані на тих, хто тільки вступає до лав фрілансерів.