Усі фриланс-проєкти 1748

Перевод на арабский Новий проєкт
350 ₴

Нужно перевести файл с арабского на русский. Файлы пришлю исполнителю. Сделать нужно сегодня. Можно через гугл-транслейт, но главное, чтобы текст был читабельный, передавал смысл и сохранилась структура.

Переклад текстів
Переклад тексту з української на англійську Новий проєкт
1000 ₴

Доброго дня,потрібно перекласти текс на сайті на англійську мову з української чи російської мови(на даний момент сайт в двох мовах)як буде зручніше.Потрібна людина вуключно з філологічною освітою(англійська мова).Обєм тексту на кожній сторінці не великого обєму на певних...

Англійська мова, Переклад текстів
Оформить размерные сетки и палитры одежды для сайта/инстаграма Новий проєкт

Добрый день) Моя компания занимается вышивкой и печатью на одежде. Наш инстаграм: https://www.instagram.com/naiznankuu/ В связи с запуском сайта, у нас поменялся фирменный стиль, поэтому нужно обновить некоторые элементы. Нужно: 1. Размерные сетки для: мужских/женских худи,...

Оформлення сторінок у соціальних мережах, Фірмовий стиль

Фрілансер — «вільний художник», який працює віддалено вдома, виконує як разові, так і проєктні завдання. Така зайнятість активно набирає популярність.

Хто може стати фрілансером

Тексти, програмування, верстка, дизайн, оптимізація сайту — це лише деякі замовлення, які пропонує наша біржа Freelancehunt. На майданчику ви також можете ознайомитися з корисною інформацією, наприклад, дізнатися статистику цін за вакансіями онлайн. Брати замовлення можуть як фрілансери Києва, так і жителі всієї України та інших країн. Тут немає територіальних обмежень, зайнятися фрілансом може кожен охочий.

Як почати працювати на фрілансі

Якщо ви вирішили стати віддаленим фрілансером і працювати вдома, визначитеся, над якими проєктами будете працювати. Для успішної роботи важливе створення якісного портфоліо. Якщо ви фрілансер без досвіду, зробіть для демонстрації можливостей кілька робіт за вашою специфікою та починайте шукати підробіток в активних конкурсах на нашій біржі.

Рівень оплати фрілансера

Скільки зароблятиме фахівець freelance, залежить від багатьох чинників. На рівень доходу впливає спеціалізація, наявність навичок і досвіду. Новачки зазвичай беруть низькі за ціною проєкти, поступово розширюючи портфоліо. Професіонали зі стажем, особливо зайняті в IT-сфері спеціалісти Python на фріланс-роботі, — найбільш високооплачувані як у Києві, так і по всій Україні.

Де фрілансеру знайти роботу

Робота на freelance пов'язана з інтернетом. Саме там в режимі онлайн і зустрічаються замовник з виконавцем. Сполучною ланкою стають біржі. Звичайно, можна займатися пошуком підробітку самостійно, але в такому разі обов'язково беріть передоплату. Або ж співпрацюйте з нашої біржею Freelancehunt — найбільшим майданчиком в інтернеті, де можна шукати будь-які замовлення.

Щоб стати фрілансером у нас, виконайте такі кроки:

  1. Реєстрація.
  2. Заповніть свій профіль.
  3. Наповніть портфоліо готовими роботами.
  4. Починайте шукати та брати в роботу замовлення.

Велика перевага нашого сайту — можливість починати свою діяльність на фрілансі новачкам, адже не всі замовники готові співпрацювати із ще недосвідченими виконавцями. На майданчику Freelancehunt можна знайти завдання, орієнтовані на тих, хто тільки вступає до лав фрілансерів.