Бізнес Сейф


Бізнес Сейф — сервіс, який сприяє комфортній співпраці юридичних осіб з фрілансерами, незалежно від їх місцезнаходження. Наш сервіс виступає не тільки зберігачем коштів, які ви оплачуєте з розрахункового рахунку вашої компанії, але і надає усі закриваючі документи для вашої бухгалтерії. Зважаючи на специфіку віддаленої роботи Бізнес Сейф — найбільш ефективний спосіб для юридичних осіб отримати оптимальний результат і при цьому максимально заощадити кошти.

Зробіть співпрацю з фрілансерами дійсно комфортноюБезготівкова оплата і робота за договором

"Бізнес


Як працює Бізнес Сейф?
Ви публікуєте проєкт на сервісі, вказавши, що бажаєте працювати через Бізнес Сейф — пропозиції виконавців починають надходити за лічені хвилини.


Серед ставок фрілансерів оберіть переможця на підставі запропонованої ціни, рейтингу виконавця, портфоліо.


У спеціально створеній під проєкт робочій області замовник і виконавець обговорюють та затверджують остаточну вартість, терміни і технічне завдання


Після затвердження умов відбувається підписання договорів, які ми відправимо в ваш офіс, і резервування коштів з розрахункового рахунку вашої компанії.


Виконавець негайно розпочинає роботу, спілкуючись із замовником та обмінюючись файлами в робочій області.


Замовник приймає роботу і завершує проєкт, після чого зарезервовані кошти переводяться на рахунок фрілансера. Разом з результатом роботи ви отримаєте повний пакет звітніх документів.


Пакет закриваючих документівДоговір
Рахунок-фактура

Акт виконаних робіт


Можливість обміну документами в електронному виглядіНадійно

Надійно

Всі документи зберігаються в хмарі спеціалізованого сервісу Paperless у зашифрованому вигляді.
Законно

Законно

Згідно Закону України «Про електронно-цифровий підпис», документи, підписані ЕЦП, мають таку ж юридичну силу, як паперовий документ з печаткою.
Вигідно

Вигідно

Ви не витрачаєте гроші на друк, зберігання та пересилання документів, а також значно прискорюєте обмін документами.Залишилися питання?

0 800 211352
Дзвінки зі стаціонарних і мобільних у межах України безкоштовні