Сейф — безпечний фриланс

Сейф


Сейф — це сервіс, який надає фінансові гарантії обом учасникам фриланс-проєкту. Замовник отримує гарантію зберігання коштів у разі, якщо фрилансер не впорається із завданням чи виявиться ненадійним. Фрилансер отримує гарантію отримання оплати в повному обсязі та в строк. Наш сервіс виступає зберігачем коштів та арбітром у разі виникнення конфліктних ситуацій. Зважаючи на специфіку віддаленої роботи Сейф — найбільш ефективний спосіб отримати бажаний результат з мінімальним ризиком загубити час та гроші.
Відео про сейф — натисніть для перегляду


Переваги роботи через Сейф


Фінансові гарантії

Сервіс гарантує збереження коштів.
Це означає, що замовник може бути впевнений у якісному результаті, а виконавець — у своєчасному отриманні оплати.

Гарантії термінів

Замовник отримує результат роботи в попередньо узгоджені терміни. Виконавець може бути впевнений у своєчасному отриманні зарезервованої оплати.

Арбітраж

У разі виникнення спірних ситуацій обидві сторони можуть звернутися в арбітраж. Сервіс гарантує компетентний і неупереджений розгляд всіх запитів.

Рейтинг

Успішно завершені через Сейф проєкти, крім вашого комфорту та спокою, також принесуть вам значно більший приріст рейтингу, ніж звичайні проєкти.


Оплата виплачується тільки після успішного завершення проєкту


Ми повернемо вам усю суму до копійки, якщо виконавець не впорається з проєктомБудь-який зручний спосіб оплати проєкту для замовника     Способи виведення зароблених коштів для фрилансера     Як улаштований Сейф?


Ви публікуєте проєкт на сервісі, вказавши, що бажаєте працювати через Сейф — пропозиції виконавців починають надходити через лічені хвилини.


Серед ставок фрилансерів замовник вибирає переможця на підставі запропонованої ціни, рейтингу виконавця, портфоліо, наявності верифікації.


У спеціально створеній під проєкт Робочій області замовник і виконавець обговорюють та затверджують остаточну вартість, терміни та технічне завдання


Після затвердження умов замовник резервує оплату за проєкт на сервісі у зручний для нього спосіб з понад двадцяти доступних.


Виконавець негайно розпочинає роботу, спілкуючись із замовником та обмінюючись файлами в Робочій області.


Замовник приймає роботу і завершує проєкт, після чого зарезервовані кошти миттєво надходять на рахунок фрилансера на сервісі.


Відгуки наших користувачів

Часто виконую проекти через сейф і завжди ним задоволений) працюю із повною віддачею, знаючи, що гроші зарезервовані, і я отримаю їх за свою повністю виконану роботу) арбітраж завжди об'єктивно оцінює роботу як замовника, так і фрілансера. Сейф - це єдиний спосіб бути впевненим, що твою роботу буде справедливо оцінено)

Андрій Савчук — фрилансер

Сейф — это классная идея. Несколько раз услуга спасала мои деньги и потраченное время на проект.
Конечно, есть человеческий фактор в арбитраже, и иногда сложно разобраться во всех перипетиях. Но, надо сказать, что у админов ангельское терпение!
Всем рекомендую!

Анна Баум — фрилансер

Периодически провожу проекты через Сейф. Очень удобная услуга, обеспечивающая безопасность обеим сторонам. Сравнительно небольшая комиссия, а при наличии профиля Плюс так вообще ее отсутствие. Быстрый вывод средств на карту.

Оксана Горощенко — фрилансер


Проєктів завершено через Сейф

269462