Сейф — безпечний фріланс

Сейф


Сейф — це сервіс, який надає фінансові гарантії обом учасникам фріланс проекту. Замовник отримує гарантію збереження коштів у разі, якщо фрілансер не впорається із завданням або виявиться ненадійним. Фрілансер отримує гарантію отримання оплати в повному обсязі та в строк. Наш сервіс виступає зберігачем коштів та арбітром у випадку виникнення конфліктних ситуацій. Зважаючи на специфіку віддаленої роботи, Сейф — найбільш ефективний спосіб отримати очікуваний результат із мінімальним ризиком втратити час та гроші.
Відео про фріланс конкурси — натисніть для перегляду


Переваги роботи через Сейф


Фінансові гарантії

Сервіс гарантує збереження коштів.
Це означає, що замовник може бути впевнений в якісному результаті, а виконавець — в своєчасному отриманні оплати.

Гарантії строків

Замовник отримує результат роботи в попередньо узгоджені терміни. Виконавець може бути впевнений у своєчасному отриманні зарезервованої оплати.

Арбітраж

У разі виникнення спірних ситуацій обидві сторони можуть звернутися в арбітраж.
Сервіс гарантує компетентний і неупереджений розгляд всіх запитів.

Рейтинг

Успішно завершені через Сейф проекти, крім вашого комфорту і спокою, також принесуть вам значно більший приріст рейтингу, ніж звичайні проекти.


Оплата виплачується тільки після успішного завершення проекту


Сейф: кошти резервуються на freelancehunt і виплачуються фрілансеру після виконання роботи

Ми повернемо вам усю суму до копійки, якщо виконавець не впорається з проектомБудь-який зручний спосіб оплати проекту для замовника             Способи виведення зароблених коштів для фрілансера       Як улаштований Сейф?


Ви публікуєте проект на сервісі, вказавши, що ви бажаєте працювати через Сейф — пропозиції виконавців починають надходити через лічені хвилини.


Серед ставок фрілансерів замовник вибирає переможця на підставі запропонованої ціни, рейтингу виконавця, портфоліо, наявності верифікації.


У спеціально створеній під проект робочій області замовник і виконавець обговорюють та затверджують остаточну вартість, терміни і технічне завдання


Після затвердження умов замовник резервує оплату за проект на сервісі зручним йому способом з понад двадцяти доступних.


Виконавець негайно розпочинає роботу, спілкуючись із замовником та обмінюючись файлами в робочій області.


Замовник приймає роботу і завершує проект, після чого зарезервовані кошти миттєво надходять на рахунок фрілансера на сервісі.


Відгуки наших користувачів

Качество и скорость работы мне очень понравилась. На Приват деньги вывелись очень быстро, чем был приятно удивлен.Сейф удобен по многим причинам. Учитывая как много сейчас мошенников или недобросовестных исполнителей, Сейф идеальное решение для обоих сторон. Никто не будет обманут и все получат ожидаемое. Комиссию считаю честной, так как над сервисом постоянно идет работа.
Продолжайте в том же духе, обязательно буду пользоваться Сейфом дальше.

Алексей Шапко Алексей Шапко — фрілансер

Понравилось работать через Сейф. С такой функцией я практически не волновался за свои деньги.

Дмитрий Филин Дмитрий Филин — замовник

Вот и пришло время, когда общаясь с новым фриланцером стал вопрос о оплате. Но так как заказ хотел разместить именно у него, а просто предоплату отправлять на неизвестную карточку желания не было, то я подумал, а почему бы не воспользоваться новой услугой Сейф.
Конечно понимал, что прийдется заплатить больше, но вспомнил, какое чувство радости у меня было от выполнения предыдущего заказа, когда я даже хотел сказать «Спасибо» за отличный сервис и перевести пару сотен рублей на Freelancehunt. Поэтому думал не о 7% которые прийдется оплатить дополнительно, а о том как он работает и что деньги пойдут разработчикам, которые действительно делают нужную и полезную для нас работу совершенно бесплатно, для меня уже целый год а тут еще и обеспечивают безопасность сделки для обеих сторон.
То есть выполнив задание в 300 грн, я доплатил 30 грн за спокойные нервы и хоть так смог отблагодарить сервис за свое качество! Спасибо большое Вам за это!

Дмитрий Владимирович Дмитрий Владимирович — замовник


Проектів завершено через Сейф

47970