Сейф — безпечний фріланс

Сейф


Сейф — це сервіс, який надає фінансові гарантії обом учасникам фріланс проекту. Замовник отримує гарантію збереження коштів у разі, якщо фрілансер не впорається із завданням або виявиться ненадійним. Фрілансер отримує гарантію отримання оплати в повному обсязі та в строк. Наш сервіс виступає зберігачем коштів та арбітром у випадку виникнення конфліктних ситуацій. Зважаючи на специфіку віддаленої роботи, Сейф — найбільш ефективний спосіб отримати очікуваний результат із мінімальним ризиком втратити час та гроші.
Відео про сейф — натисніть для перегляду


Переваги роботи через Сейф


Фінансові гарантії

Сервіс гарантує збереження коштів.
Це означає, що замовник може бути впевнений в якісному результаті, а виконавець — в своєчасному отриманні оплати.

Гарантії строків

Замовник отримує результат роботи в попередньо узгоджені терміни. Виконавець може бути впевнений у своєчасному отриманні зарезервованої оплати.

Арбітраж

У разі виникнення спірних ситуацій обидві сторони можуть звернутися в арбітраж. Сервіс гарантує компетентний і неупереджений розгляд всіх запитів.

Рейтинг

Успішно завершені через Сейф проекти, крім вашого комфорту і спокою, також принесуть вам значно більший приріст рейтингу, ніж звичайні проекти.


Оплата виплачується тільки після успішного завершення проекту


Сейф: кошти резервуються на freelancehunt і виплачуються фрілансеру після виконання роботи

Ми повернемо вам усю суму до копійки, якщо виконавець не впорається з проектомБудь-який зручний спосіб оплати проекту для замовника             Способи виведення зароблених коштів для фрілансера       Як улаштований Сейф?


Ви публікуєте проект на сервісі, вказавши, що ви бажаєте працювати через Сейф — пропозиції виконавців починають надходити через лічені хвилини.


Серед ставок фрілансерів замовник вибирає переможця на підставі запропонованої ціни, рейтингу виконавця, портфоліо, наявності верифікації.


У спеціально створеній під проект робочій області замовник і виконавець обговорюють та затверджують остаточну вартість, терміни і технічне завдання


Після затвердження умов замовник резервує оплату за проект на сервісі зручним йому способом з понад двадцяти доступних.


Виконавець негайно розпочинає роботу, спілкуючись із замовником та обмінюючись файлами в робочій області.


Замовник приймає роботу і завершує проект, після чого зарезервовані кошти миттєво надходять на рахунок фрілансера на сервісі.


Відгуки наших користувачів

Немало проектов завершил через безопасную сделку. Основное достоинство БС — это то, что многие заказчики хотят быть защищены от мошенничества со стороны недобросовестных исполнителей, поэтому в моей работе согласие сотрудничать через безопасную сделку является преимуществом и важным фактором при избрании меня как исполнителя. С другой стороны, я и сам бываю заказчиком, и для меня всегда в приоритете работа через БС. Когда-то это уберегло мой кошелек от недобросовестного исполнителя.

Иван Иван Чеповой — фрілансер

Добрый день. Сервис безопасной сделки работает отлично, нареканий при работе с ним у меня не было. Из достоинств самое главное — безопасность, гарантии.

Алексей Алексей Нестеров — замовник

Вот и пришло время, когда общаясь с новым фриланцером стал вопрос о оплате. Но так как заказ хотел разместить именно у него, а просто предоплату отправлять на неизвестную карточку желания не было, то я подумал, а почему бы не воспользоваться новой услугой Сейф.
Конечно понимал, что прийдется заплатить больше, но вспомнил, какое чувство радости у меня было от выполнения предыдущего заказа, когда я даже хотел сказать «Спасибо» за отличный сервис и перевести пару сотен рублей на Freelancehunt. Поэтому думал не о 7% которые прийдется оплатить дополнительно, а о том как он работает и что деньги пойдут разработчикам, которые действительно делают нужную и полезную для нас работу совершенно бесплатно, для меня уже целый год а тут еще и обеспечивают безопасность сделки для обеих сторон.
То есть выполнив задание в 300 грн, я доплатил 30 грн за спокойные нервы и хоть так смог отблагодарить сервис за свое качество! Спасибо большое Вам за это!

Дмитрий Дмитрий Владимирович — замовник


Проектів завершено через Сейф

131032