Сейф — безпечний фріланс

Сейф


Сейф — це сервіс, який надає фінансові гарантії обом учасникам фріланс-проєкту. Замовник отримує гарантію зберігання коштів у разі, якщо фрілансер не впорається із завданням чи виявиться ненадійним. Фрілансер отримує гарантію отримання оплати в повному обсязі та в строк. Наш сервіс виступає зберігачем коштів та арбітром у разі виникнення конфліктних ситуацій. Зважаючи на специфіку віддаленої роботи Сейф —
Відео про сейф — натисніть для перегляду


Переваги роботи через Сейф


Фінансові гарантії

Сервіс гарантує збереження коштів.
Це означає, що замовник може бути впевнений в якісному результаті, а виконавець — в своєчасному отриманні оплати.

Гарантії строків

Замовник отримує результат роботи в попередньо узгоджені терміни. Виконавець може бути впевнений у своєчасному отриманні зарезервованої оплати.

Арбітраж

У разі виникнення спірних ситуацій обидві сторони можуть звернутися в арбітраж. Сервіс гарантує компетентний і неупереджений розгляд всіх запитів.

Рейтинг

Успішно завершені через Сейф проєкти, крім вашого комфорту і спокою, також принесуть вам значно більший приріст рейтингу, ніж звичайні проєкти.


Оплата виплачується тільки після успішного завершення проєкту


Ми повернемо вам усю суму до копійки, якщо виконавець не впорається з проєктомБудь-який зручний спосіб оплати проєкту для замовника       Способи виведення зароблених коштів для фрілансера     Як улаштований Сейф?


Ви публікуєте проєкт на сервісі, вказавши, що ви бажаєте працювати через Сейф — пропозиції виконавців починають надходити через лічені хвилини.


Серед ставок фрілансерів замовник вибирає переможця на підставі запропонованої ціни, рейтингу виконавця, портфоліо, наявності верифікації.


У спеціально створеній під проєкт робочій області замовник і виконавець обговорюють та затверджують остаточну вартість, терміни і технічне завдання


Після затвердження умов замовник резервує оплату за проєкт на сервісі зручним йому способом з понад двадцяти доступних.


Виконавець негайно розпочинає роботу, спілкуючись із замовником та обмінюючись файлами в робочій області.


Замовник приймає роботу і завершує проєкт, після чого зарезервовані кошти миттєво надходять на рахунок фрілансера на сервісі.


Відгуки наших користувачів

Сейф это очень удобно, а главное безопасно.
Сказать, что я доволен, это ничего не сказать.
Правда было небольшим удивлением увидеть процент за использования, но эти деньги не стоят моих нервов.

Владимир Заказчик — замовник

Мне понравилось работать через Сейф: деньги точно получу и по переписке с заказчиком и статусу проекта все видно!

Елена Пантази — фрілансер

Отличный сервис от команды freelancehunt. Очень удобен для работы с незнакомыми фрилансерами и новичками сервиса. Сейф делает сотрудничество между заказчиком и фрилансером полностью безопасным.
Огромное спасибо за предоставленную возможность!

Артём Рудь — замовник


Проєктів завершено через Сейф

202251