Сейф — безпечний фріланс

Сейф


Сейф — це сервіс, який надає фінансові гарантії обом учасникам фріланс проекту. Замовник отримує гарантію збереження коштів у разі, якщо фрілансер не впорається із завданням або виявиться ненадійним. Фрілансер отримує гарантію отримання оплати в повному обсязі та в строк. Наш сервіс виступає зберігачем коштів та арбітром у випадку виникнення конфліктних ситуацій. Зважаючи на специфіку віддаленої роботи, Сейф — найбільш ефективний спосіб отримати очікуваний результат із мінімальним ризиком втратити час та гроші.
Відео про сейф — натисніть для перегляду


Переваги роботи через Сейф


Фінансові гарантії

Сервіс гарантує збереження коштів.
Це означає, що замовник може бути впевнений в якісному результаті, а виконавець — в своєчасному отриманні оплати.

Гарантії строків

Замовник отримує результат роботи в попередньо узгоджені терміни. Виконавець може бути впевнений у своєчасному отриманні зарезервованої оплати.

Арбітраж

У разі виникнення спірних ситуацій обидві сторони можуть звернутися в арбітраж. Сервіс гарантує компетентний і неупереджений розгляд всіх запитів.

Рейтинг

Успішно завершені через Сейф проекти, крім вашого комфорту і спокою, також принесуть вам значно більший приріст рейтингу, ніж звичайні проекти.


Оплата виплачується тільки після успішного завершення проекту


Сейф: кошти резервуються на freelancehunt і виплачуються фрілансеру після виконання роботи

Ми повернемо вам усю суму до копійки, якщо виконавець не впорається з проектомБудь-який зручний спосіб оплати проекту для замовника             Способи виведення зароблених коштів для фрілансера       Як улаштований Сейф?


Ви публікуєте проект на сервісі, вказавши, що ви бажаєте працювати через Сейф — пропозиції виконавців починають надходити через лічені хвилини.


Серед ставок фрілансерів замовник вибирає переможця на підставі запропонованої ціни, рейтингу виконавця, портфоліо, наявності верифікації.


У спеціально створеній під проект робочій області замовник і виконавець обговорюють та затверджують остаточну вартість, терміни і технічне завдання


Після затвердження умов замовник резервує оплату за проект на сервісі зручним йому способом з понад двадцяти доступних.


Виконавець негайно розпочинає роботу, спілкуючись із замовником та обмінюючись файлами в робочій області.


Замовник приймає роботу і завершує проект, після чого зарезервовані кошти миттєво надходять на рахунок фрілансера на сервісі.


Відгуки наших користувачів

Сотрудничество с заказчиком через Сейф - это уникальная возможность получить достойную и гарантированную оплату за работу. Более того, благодаря Сейфу имеется возможность конвертации денег в разные форматы: банковская карточка, электронные деньги.

Наталья Гончар Наталья Гончар — фрілансер

Уже не раз приходилось работать через Сейф и с первого же раза он меня приятно удивил. Во-первых скоростью работы, не нужно ждать перевод, а сразу получить оплату после завершения сотрудчества, и во-вторых курсом вывода прямо на карту ПриватБанка. Нет мороки с QIWI, WM и тем более WM Escrow. Ну и помимо этого, конечно же безопасность для обоих сторон. В общем, кто сомневается, очень рекомендую. Полезный инструмент для работы. Спасибо!

Влад Безкровный Влад Безкровный — фрілансер

Добрый день!
Работа через Сейф понравилась тем, что заказчик резервирует деньги в полном объеме сразу, и не будет проблем с их получением на карту после выполнения работы.
Так же Сейф отличный мотиватор для исполнителя не затягивать работу, как это бывает в историях с предоплатами.

Артур Кухарчук Артур Кухарчук — фрілансер


Проектів завершено через Сейф

95294