Сейф — безпечний фріланс

Сейф


Сейф — це сервіс, який надає фінансові гарантії обом учасникам фріланс проєкту. Замовник отримує гарантію збереження коштів у разі, якщо фрілансер не впорається із завданням або виявиться ненадійним. Фрілансер отримує гарантію отримання оплати в повному обсязі та в строк. Наш сервіс виступає зберігачем коштів та арбітром у випадку виникнення конфліктних ситуацій. Зважаючи на специфіку віддаленої роботи, Сейф — найбільш ефективний спосіб отримати очікуваний результат із мінімальним ризиком втратити час та гроші.
Відео про сейф — натисніть для перегляду


Переваги роботи через Сейф


Фінансові гарантії

Сервіс гарантує збереження коштів.
Це означає, що замовник може бути впевнений в якісному результаті, а виконавець — в своєчасному отриманні оплати.

Гарантії строків

Замовник отримує результат роботи в попередньо узгоджені терміни. Виконавець може бути впевнений у своєчасному отриманні зарезервованої оплати.

Арбітраж

У разі виникнення спірних ситуацій обидві сторони можуть звернутися в арбітраж. Сервіс гарантує компетентний і неупереджений розгляд всіх запитів.

Рейтинг

Успішно завершені через Сейф проєкти, крім вашого комфорту і спокою, також принесуть вам значно більший приріст рейтингу, ніж звичайні проєкти.


Оплата виплачується тільки після успішного завершення проєкту


Сейф: кошти резервуються на freelancehunt і виплачуються фрілансеру після виконання роботи

Ми повернемо вам усю суму до копійки, якщо виконавець не впорається з проєктомБудь-який зручний спосіб оплати проєкту для замовника       Способи виведення зароблених коштів для фрілансера     Як улаштований Сейф?


Ви публікуєте проєкт на сервісі, вказавши, що ви бажаєте працювати через Сейф — пропозиції виконавців починають надходити через лічені хвилини.


Серед ставок фрілансерів замовник вибирає переможця на підставі запропонованої ціни, рейтингу виконавця, портфоліо, наявності верифікації.


У спеціально створеній під проєкт робочій області замовник і виконавець обговорюють та затверджують остаточну вартість, терміни і технічне завдання


Після затвердження умов замовник резервує оплату за проєкт на сервісі зручним йому способом з понад двадцяти доступних.


Виконавець негайно розпочинає роботу, спілкуючись із замовником та обмінюючись файлами в робочій області.


Замовник приймає роботу і завершує проєкт, після чого зарезервовані кошти миттєво надходять на рахунок фрілансера на сервісі.


Відгуки наших користувачів

Сотрудничество с заказчиком через Сейф - это уникальная возможность получить достойную и гарантированную оплату за работу. Более того, благодаря Сейфу имеется возможность конвертации денег в разные форматы: банковская карточка, электронные деньги.

Наталья Гончар — фрілансер

Для нашей компании, находящейся за океаном, работа через Сейф очень удобна - оплачиваем кредитной картой.
Деньги до получателя доходят быстро, так что выигрывают обе стороны! Спасибо!

Юлия Миллер — замовник

Немало проектов завершил через безопасную сделку. Основное достоинство БС — это то, что многие заказчики хотят быть защищены от мошенничества со стороны недобросовестных исполнителей, поэтому в моей работе согласие сотрудничать через безопасную сделку является преимуществом и важным фактором при избрании меня как исполнителя. С другой стороны, я и сам бываю заказчиком, и для меня всегда в приоритете работа через БС. Когда-то это уберегло мой кошелек от недобросовестного исполнителя.

Иван Чеповой — фрілансер


Проєктів завершено через Сейф

161029