Сейф — безпечний фриланс

Сейф


Сейф — це сервіс, який дає фінансові гарантії обом учасникам фриланс-проєкту. Замовник отримує гарантію збереження коштів у разі, якщо фрилансер не впорається із завданням або виявиться ненадійним. Фрилансер отримує гарантію отримання оплати у повному обсязі та у термін. Наш сервіс виступає зберігачем коштів та арбітром у разі виникнення конфліктних ситуацій. Через специфіку віддаленої роботи Сейф — найбільш ефективний спосіб отримати очікуваний результат з мінімальним ризиком втратити час і гроші.
Відео про Сейф — натисніть, щоб переглянути


Переваги роботи через Сейф


Фінансові гарантії

Сервіс гарантує збереження коштів.
Це означає, що замовник може бути впевнений у якісному результаті, а виконавець — у своєчасному отриманні оплати.

Гарантії термінів

Замовник отримує результат роботи у спочатку узгоджені терміни. Виконавець може бути впевненим у своєчасному отриманні зарезервованої оплати.

Арбітраж

У разі виникнення спірних ситуацій обидві сторони можуть звернутися до арбітражу. Сервіс гарантує компетентний та неупереджений розгляд усіх запитів.

Рейтинг

Успішно завершені через Сейф проєкти, крім вашого комфорту та спокою, також принесуть вам значно більший приріст рейтингу, ніж звичайні проєкти.


Оплата виплачується лише після успішного завершення проєкту


Ми повернемо вам усю суму до копійки, якщо виконавець не впорається з проєктомЯк влаштований Сейф?


Ви публікуєте проєкт на сервісі, вказавши, що бажаєте працювати через Сейф — пропозиції виконавців починають надходити за лічені хвилини.


Серед ставок фрилансерів замовник обирає переможця на підставі запропонованої ціни, рейтингу виконавця, портфоліо, наявності верифікації.


У спеціально створеній під проєкт робочій області замовник та виконавець обговорюють та затверджують остаточну вартість, терміни та технічне завдання.


Після затвердження умов замовник резервує оплату за проєкт на сервісі у зручний для нього спосіб.


Виконавець негайно розпочинає роботу, спілкуючись із замовником та обмінюючись файлами у робочій області.


Замовник приймає роботу та завершує проєкт, після чого зарезервовані кошти миттєво надходять на рахунок фрилансера на сервісі.


Відгуки наших користувачів

Для нашей компании, находящейся за океаном, работа через Сейф очень удобна - оплачиваем кредитной картой.
Деньги до получателя доходят быстро, так что выигрывают обе стороны! Спасибо!

Юлия Миллер — замовник

Сотрудничество через сейф - прекрасный способ сделать работу как специалиста, так и заказчика безопасной и приятной. Я считаю, что прозрачность и честность, которые лежат в основе услуги Сейфа - главные двигатели развития рынка профессиональных услуг в нашей стране, которые склонят еще большее количество пользователей работать в системе открытого фриланс-рынка.

Роман Савкив — фрилансер

Очень удобно работать через Сейф! Так есть гарантии без всяких предоплат и у фрилансера и у заказчика!
Так больше вероятность, что заказчик не пропадает после начала проекта,а заинтересован чтобы его сумма в сейф как можно быстрее дала свой результат! Советую работать через этот сервис!

Евгений К. — фрилансер


Проєктів завершено через Сейф

293161