Сейф — безпечний фріланс

Сейф


Сейф — це сервіс, який надає фінансові гарантії обом учасникам фріланс проекту. Замовник отримує гарантію збереження коштів у разі, якщо фрілансер не впорається із завданням або виявиться ненадійним. Фрілансер отримує гарантію отримання оплати в повному обсязі та в строк. Наш сервіс виступає зберігачем коштів та арбітром у випадку виникнення конфліктних ситуацій. Зважаючи на специфіку віддаленої роботи, Сейф — найбільш ефективний спосіб отримати очікуваний результат із мінімальним ризиком втратити час та гроші.
Відео про сейф — натисніть для перегляду


Переваги роботи через Сейф


Фінансові гарантії

Сервіс гарантує збереження коштів.
Це означає, що замовник може бути впевнений в якісному результаті, а виконавець — в своєчасному отриманні оплати.

Гарантії строків

Замовник отримує результат роботи в попередньо узгоджені терміни. Виконавець може бути впевнений у своєчасному отриманні зарезервованої оплати.

Арбітраж

У разі виникнення спірних ситуацій обидві сторони можуть звернутися в арбітраж. Сервіс гарантує компетентний і неупереджений розгляд всіх запитів.

Рейтинг

Успішно завершені через Сейф проекти, крім вашого комфорту і спокою, також принесуть вам значно більший приріст рейтингу, ніж звичайні проекти.


Оплата виплачується тільки після успішного завершення проекту


Сейф: кошти резервуються на freelancehunt і виплачуються фрілансеру після виконання роботи

Ми повернемо вам усю суму до копійки, якщо виконавець не впорається з проектомБудь-який зручний спосіб оплати проекту для замовника             Способи виведення зароблених коштів для фрілансера       Як улаштований Сейф?


Ви публікуєте проект на сервісі, вказавши, що ви бажаєте працювати через Сейф — пропозиції виконавців починають надходити через лічені хвилини.


Серед ставок фрілансерів замовник вибирає переможця на підставі запропонованої ціни, рейтингу виконавця, портфоліо, наявності верифікації.


У спеціально створеній під проект робочій області замовник і виконавець обговорюють та затверджують остаточну вартість, терміни і технічне завдання


Після затвердження умов замовник резервує оплату за проект на сервісі зручним йому способом з понад двадцяти доступних.


Виконавець негайно розпочинає роботу, спілкуючись із замовником та обмінюючись файлами в робочій області.


Замовник приймає роботу і завершує проект, після чого зарезервовані кошти миттєво надходять на рахунок фрілансера на сервісі.


Відгуки наших користувачів

Самое главное достоинство — безопасность средств. Были случаи, когда попадались недобросовестные исполнители. Благодаря Сейфу получилось сохранить деньги. Еще плюс Сейфа — он стимулирует исполнителей подходить к выполнению более ответственно. Редко когда через Сейф работу сдают на тяп-ляп.

Максим Максим Калиниченко — замовник

На платформе Freelacehunt более 3 лет. На начальном этапе работы было несколько проектов вне сайта, 2 из которых меня многому научили, и я поняла плюсы работы через Сейф. Теперь основным условием работы с заказчиком является работа только через Сейф — это принцип, которому я не изменяю. Не скрою, что некоторые заказчики не раз отказывались работать так, акцентируя на том, что придется заплатить еще и проценты, но я переубеждала их, аргументируя тем, что, во-первых, это надежно для ваших денег, а во-вторых, сделка безопасна для обеих сторон. Были и такие, которых переубедить не могла и сама отказывалась от проекта. В итоге, какой бы ни был бюджет сделки — только Сейф, к тому же это плюс к рейтингу.

Александр Александр Коршаков — фрілансер

Сейф очень полезный инструмент как для заказчика так и для исполнителя, он гарантирует получение денег в случае успешного выполнения задания и на оба рот защищает заказчика в случае невыполнения задания исполнителем. Возможность выбирать оплату комиссии широкий выбор, но я как заказчик зачастую оплату комиссии беру на себя. Вообщем сейфом я очень доволен. Рекомендую.

Алексей Алексей Кондаков — замовник


Проектів завершено через Сейф

136859