Сейф — безпечний фріланс

Сейф


Сейф — це сервіс, який надає фінансові гарантії обом учасникам фріланс-проєкту. Замовник отримує гарантію зберігання коштів у разі, якщо фрилансер не впорається із завданням чи виявиться ненадійним. Фрилансер отримує гарантію отримання оплати в повному обсязі та в строк. Наш сервіс виступає зберігачем коштів та арбітром у разі виникнення конфліктних ситуацій. Зважаючи на специфіку віддаленої роботи Сейф — найбільш ефективний спосіб отримати бажаний результат із мінімальним ризиком загубити час та гроші.
Відео про сейф — натисніть для перегляду


Переваги роботи через Сейф


Фінансові гарантії

Сервіс гарантує збереження коштів.
Це означає, що замовник може бути впевнений в якісному результаті, а виконавець — в своєчасному отриманні оплати.

Гарантії строків

Замовник отримує результат роботи в попередньо узгоджені терміни. Виконавець може бути впевнений у своєчасному отриманні зарезервованої оплати.

Арбітраж

У разі виникнення спірних ситуацій обидві сторони можуть звернутися в арбітраж. Сервіс гарантує компетентний і неупереджений розгляд всіх запитів.

Рейтинг

Успішно завершені через Сейф проєкти, крім вашого комфорту і спокою, також принесуть вам значно більший приріст рейтингу, ніж звичайні проєкти.


Оплата виплачується тільки після успішного завершення проєкту


Ми повернемо вам усю суму до копійки, якщо виконавець не впорається з проєктомБудь-який зручний спосіб оплати проєкту для замовника       Способи виведення зароблених коштів для фрілансера     Як улаштований Сейф?


Ви публікуєте проєкт на сервісі, вказавши, що ви бажаєте працювати через Сейф — пропозиції виконавців починають надходити через лічені хвилини.


Серед ставок фрілансерів замовник вибирає переможця на підставі запропонованої ціни, рейтингу виконавця, портфоліо, наявності верифікації.


У спеціально створеній під проєкт робочій області замовник і виконавець обговорюють та затверджують остаточну вартість, терміни і технічне завдання


Після затвердження умов замовник резервує оплату за проєкт на сервісі зручним йому способом з понад двадцяти доступних.


Виконавець негайно розпочинає роботу, спілкуючись із замовником та обмінюючись файлами в робочій області.


Замовник приймає роботу і завершує проєкт, після чого зарезервовані кошти миттєво надходять на рахунок фрілансера на сервісі.


Відгуки наших користувачів

Доволен сотрудничеством с использованием сервиса Сейф. Можно спокойно выполнять работу, не беспокоясь об оплате заказа. Оплата поступает своевременно и в полном объеме. Рекомендую к использованию!

Юрий Zp — фрілансер

Добрый день. Сервис безопасной сделки работает отлично, нареканий при работе с ним у меня не было. Из достоинств самое главное — безопасность, гарантии.

Алексей Нестеров — замовник

Хочу выразить благодарность Администрации за хороший сервис «Сейф».
За годы работы (с 2010 г) много было печального опыта, очень не хватало такого сервиса.
Заказчик всегда знает что его средства не будут украдены, фрилансер всегда знает что его «не кинут» и работа будет оплачена.
P.S. Всегда стараюсь проводить работы через сейф, правда иногда заказчики хотят что бы платил фрилансер.

Артем Павлюк — фрілансер


Проєктів завершено через Сейф

217314