Сейф — безпечний фриланс

Сейф


Сейф — це сервіс, який надає фінансові гарантії обом учасникам фриланс-проєкту. Замовник отримує гарантію зберігання коштів у разі, якщо фрилансер не впорається із завданням чи виявиться ненадійним. Фрилансер отримує гарантію отримання оплати в повному обсязі та в строк. Наш сервіс виступає зберігачем коштів та арбітром у разі виникнення конфліктних ситуацій. Зважаючи на специфіку віддаленої роботи Сейф — найбільш ефективний спосіб отримати бажаний результат з мінімальним ризиком загубити час та гроші.
Відео про сейф — натисніть для перегляду


Переваги роботи через Сейф


Фінансові гарантії

Сервіс гарантує збереження коштів.
Це означає, що замовник може бути впевнений у якісному результаті, а виконавець — у своєчасному отриманні оплати.

Гарантії термінів

Замовник отримує результат роботи в попередньо узгоджені терміни. Виконавець може бути впевнений у своєчасному отриманні зарезервованої оплати.

Арбітраж

У разі виникнення спірних ситуацій обидві сторони можуть звернутися в арбітраж. Сервіс гарантує компетентний і неупереджений розгляд всіх запитів.

Рейтинг

Успішно завершені через Сейф проєкти, крім вашого комфорту та спокою, також принесуть вам значно більший приріст рейтингу, ніж звичайні проєкти.


Оплата виплачується тільки після успішного завершення проєкту


Ми повернемо вам усю суму до копійки, якщо виконавець не впорається з проєктомБудь-який зручний спосіб оплати проєкту для замовника       Способи виведення зароблених коштів для фрилансера     Як улаштований Сейф?


Ви публікуєте проєкт на сервісі, вказавши, що бажаєте працювати через Сейф — пропозиції виконавців починають надходити через лічені хвилини.


Серед ставок фрилансерів замовник вибирає переможця на підставі запропонованої ціни, рейтингу виконавця, портфоліо, наявності верифікації.


У спеціально створеній під проєкт Робочій області замовник і виконавець обговорюють та затверджують остаточну вартість, терміни та технічне завдання


Після затвердження умов замовник резервує оплату за проєкт на сервісі у зручний для нього спосіб з понад двадцяти доступних.


Виконавець негайно розпочинає роботу, спілкуючись із замовником та обмінюючись файлами в Робочій області.


Замовник приймає роботу і завершує проєкт, після чого зарезервовані кошти миттєво надходять на рахунок фрилансера на сервісі.


Відгуки наших користувачів

Главное достоинство Сейфа — это действительно безопасная сделка и адекватный процент. Также можно отметить техническую поддержку, которая профессионально разбирается в спорных вопросах.

Роман Всезнающий — замовник

На платформе Freelacehunt более 3 лет. На начальном этапе работы было несколько проектов вне сайта, 2 из которых меня многому научили, и я поняла плюсы работы через Сейф. Теперь основным условием работы с заказчиком является работа только через Сейф — это принцип, которому я не изменяю. Не скрою, что некоторые заказчики не раз отказывались работать так, акцентируя на том, что придется заплатить еще и проценты, но я переубеждала их, аргументируя тем, что, во-первых, это надежно для ваших денег, а во-вторых, сделка безопасна для обеих сторон. Были и такие, которых переубедить не могла и сама отказывалась от проекта. В итоге, какой бы ни был бюджет сделки — только Сейф, к тому же это плюс к рейтингу.

Александр Коршаков — фрилансер

ейфом пользуюсь очень давно и могу сказать, что это идеальная фича Фрилансханта.
За относительно небольшую комиссию сервис гарантирует как заказчику, так и исполнителю гарантию выполненной работы либо возврат средств.
Ну и отдельный респект арбитражу, с каждым годом он становится все объективнее и объективнее.
Рекомендую!

Вадим Бучкарик — фрилансер


Проєктів завершено через Сейф

247118