WELCOME TO THE SHOWАрт-фотосессия "WELCOME TO THE SHOW"
Видео по ссылке: https://youtu.be/EyQ9XLx0HBg

#фотокнига #фотосессия #фото_видео #фото #фотограф #фотоаппарат #фотообработка 
Victoria_Sinenko   41  9

Конкурс краси Дніпровські паняночкиУчастие компании в конкурсе красоты 
prwebkey   1  8

Акция партии Справедливость - майданВидеосъемка политической акции партии Наливайченко Спаведливость! 
prwebkey   8

Видеосюжет о открытии спортивной площадкиВсего 22 дня понадобилось для того, чтобы у Вишневом появилась уникальная спортивная площадка «STREET FIGHT» 
prwebkey   8

Видеосъемка в Верховной Раде УкраиныПривітання з Новорічними святами народних депутатів України 
prwebkey   8

"Totem"Арт-фотосессия "Totem"
Видео по ссылке: https://youtu.be/M089IuBv6kc

#фотокнига #фотосессия #фото_видео #фото #фотограф #фотоаппарат #фотообработка 
Victoria_Sinenko   53  8

Разработка и реализация проекта Плечом к ПлечуВ День физкультуры и спорта студенты, активисты, волонтеры, легендарные личности объединились чтобы сказать - "О спорт ты МИР, ты объединяешь и мотивируешь, наполняешь позитивом и любовью. Вместе мы СИЛА. 
prwebkey   7

Зустріч з лідерами Діаспори українців в світіКанадсько-Українська Торгова Палата у співпраці зі Світовим Конгресом Українців на зустрічі представників бізнесу України з лідерами Діаспори українців в світі. Зустріч відбулась в суботу 27 серпня о 14 - 00 у приміщенні Національного Університету України ім. Т. Г. Шевченка. 
prwebkey   7

IT конференція - Blockchain Conference Kiyv 201617 грудня 2016 у Києві пройшла IV міжнародна конференція-виставка Blockchain Conference Kiyv 2016 – в якому зустрілися спеціалісти в області криптовалют та технології Blockchain. Захід включав в себе загальний потік та технічний workshop — майстер-клас із Blockchain-програмування. 
prwebkey   7

Зустріч з активними учасниками канадсько-українськВ Києві відбулася інвестиційна зустріч з енергетичної галузі, участь в якій взяли понад 30 представників енергетичного бізнесу, серед яких бізнесмени з різних регіонів України, а також канадські компанії, що представляють Онтаріо і Альберти. Участь в дуже плідну дискусію також взяли експерти з канадського посольства, представники уряду України і ЗМІ. 
prwebkey   7
 
Фільтр