Відео консультація юриста щодо інвестування у ново#відеоконсультація #юрист #квартира #інвестиціяуновежитло #новобудова #адвокат #відео #юридичніаспекти #юридичнаконсультація #Україна #Київ #realestate #Kiev #legal #lawyer #новостройки #новаяквартира
.

Тим, хто збирається купувати нове #житло в #новобудові.
Як перевірити квартиру перед укладенням договору із #забудовникиом?
.
На що треба звернути увагу при інвестуванні у #нерухомість, та як це зробити самостійно.
#юрист #Юридичнаконсультація #відео #відеоконсультація

Nota bene: для експертів, та тих хто купував житло неоднаразово це відео буде не цікавим

http://goo.gl/M7DWXz  Oleksandr_   38  4

Поверення коштів за неякісний т-р_Вимога_ст.530 ЦКСуть: Вийшов з ладу ноутбук віддав на ремонт по гарантії, минуло два місяці вони так і не змогли його полагодити. відповідно відмовився від ремонту - отримав акт на списання. Тепер треба скласти претензію в магазин щоб повернути за нього кошти. Питання полягає в тому що на момент придбання ноубука ціна його була наприклад 20 000грн але зараз за ці грощі я не можу придбати техніку з такими параметрами, чи регулюється законом перерахунок коштів відносно параметрів техніки? не можу правильно скласти претензію до кого мені звернутись?

Процедура: складено/направлено вимогу, проведено переговори з продавцем.

Результат: замовнику повернуто кошти від продавця в розмірі 34 тис. грн., додана вартість юриста + 14 000 гривень.

#legal
#юрист
#адвокат  Oleksandr_   9  4

Разработка франшизы для компании fightwear.ruРазработка для компании fightwear.ru полного пакета для франчайзинга и сопровождение сделок по реализации франшизы.  Alex_NetLaw   12  4

Важность польской визы в странах Шенгена.Процесс получение визы достаточно непростое действие, несмотря на дружеское содействие Украины и Польши. Чтобы открыть визу стоит изучить все тонкости документного оформления.

Купить визу одноразовую или оформить многократное свидетельство решать вам, но стоит учесть тот факт, что цена каждого вида может заметно отличатся.

Заказать визу в Польшу и получить желаемые документы за короткий срок, сделать оформление визы самостоятельно или с помощью компании, зависит от процедуры и самой сложности документов.

Хотите Польскую бизнес-визу, приготовьте следующий перечень:
• Загранпаспорт.
• Анкета с фото, для получение визы.
• Скопированные страницы паспорта с польскими, шенгенскими визами.
• Копии внутреннего паспорта и оригинал.
• Страховой медицинский полис.
• Оригинал, копия приглашения, оформленные по соответствующим требованиям консульства.  djpavlentin   5  4

Про квартирне шахрайство в КиєвіСтаття на головну сторінку для сайту, об"ємом 3000 знаків, була написана після аналізу більш ніж 30-ти документів - рішень, експертиз, листів, відповідей тощо.
Юридична тематика, http://vit.mws.com.ua/
#право #статті  Oleksandr_   79  4
 
Фільтр